Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak 10 cm körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak 10 cm körüli az erektált pénisze akkor már nagyon nehéz komoly hosszú párkapcsolatot, házasságot kialakítani?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kinek mi adatott, azzal kell élni és annak örülni! A 10 centissel is tudsz gond nélkül gyönyörű gyerekeket csinálni.
2019. febr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A G pont kb 5 cm mélyen helyezkedik el, így a 10 cm is teljesen jó.
2019. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Igen, nagyon nehéz. A nők nem mondják, de fontos nekik a méret. Jó nem az az alap, hogy 20 centi legyen, de szeretik ha nagy. És nem csak az élvezetet, nézik, egyszerűen jó érzés nekik ha tudják, hogy a férfinak az életükben nagy farka van. Ez ugyanaz, mint hogy a férfiak is örülnek annak, ha egy nőnek nagy a melle. Nem nyernek abból közvetlen szexuális örömöt, hogy a másiknak kicsi vagy nagy melle van, de egyszerűen csak jó érzés. Ugyanez van a farokkal is. (Ezt csak arra írom, hogy sokan írják, hogy 10 centissel is ki lehet elégíteni egy nőt. Ki lehet, de az csak egy része a dolognak, mert nem csak a fizikai dolgok számítanak, hanem ez a megfoghatatlan jó érzés is, hogy egy nő tudja és örül neki, hogy a párjának nagy farka van).


Nekem csak 17 cm (úgy értem a csakot, hogy ami nem kicsi, de nem is olyan nagyon nagy), de már erre is mondják a nők, hogy örül hogy ilyen jó méretem van, amire rendesen rá lehet fogni, sok másikkal ellentétben, vagy azt általában megkapom, hogy pont jó méretem van, pont belé illek, kitöltöm őt belülről, stb. Szóval én a bókokat kapom, de pont ezért meg is értelek, hogy biztos szarul érezném magam, ha kicsi farkam lenne.

2019. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Egy jó tanácsnak szánom, hogy ami velünk született adottság, azt nem érdemes kritizálni vagy bánkódni miatta. Van akinek rövid és kövér ujjai vannak, van akinek vékony, hosszú. A célja mindkét kéztulajnak hogy fogni tudjon vele. Ugyanez van a nemiszervekkel is. Én ebből nem csináltam sose ügyet, említést sem tettem róla, mert ez állandó adott méret, amit el kell fogadni. Az emberen minden a legoptimálisabban van kitalálva. Nincs két egyforma semmiből, de egy kis mérettel is lehet utódokat gyártani.


Vannak a méretnek árnyoldalai is! Nekem húspéniszem van. Nem kértem csak ezt kaptam.

Szégyenérzet és depressziós ilyen miatt helytelen opció! Mindenki legyen büszke a saját testére szégyenkezés nélkül, mert a kérdező is egy megismételhetetlen csoda!

2019. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
10 cm-es pénisz magasságra lefordítva olyan, mintha 130 cm "magas" törpe lenne
2019. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én meg tág vagyok,így nem fogok kelleni senkinek?

Vagy csak a nagyon vastag pénisszel rendelkező férfiakkal alakíthatok ki kapcsolatot?

2019. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%

6

Nem, mert te nő vagy és az a fontos hogy jól nézz ki.


Egy férfinak viszont az önbizalmi is számít a nők szemében és az önbizalmat a kis farok eléggé le tudja vinni.

2019. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Jelqinggel elvileg lehet növelni pár centit.
2019. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 13 centi .


10 éve házas vagyok !

2019. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nő tán centivel fogja méregetni? Persze mindenki 17et hazudik.... De a nő ez alapján csak annyit fog észrevenni, hogy kicsit kisebb, mint a 17nek hazudott előző 13ak.......
2019. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!