Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel kelthetném a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kelthetném a legjobb benyomást egy nőben?

Figyelt kérdés

Egy teljesen átlagos 24 éves egyetemista" vagyok.

Volt már pár futókalandom, azonban normális, komoly még soha.

Szeretem a szerencsejátékot, komolyan foglalkozom vele már évek óta, így van egy havi 20.000 Ft-os keretem, amit hozzáadok a szerencsejátékos büdzsémhez. Ez 6 év alatt, főleg az utolsó alkalom után egy szép kis összeget eredményezett.

Most ennyi van a számlámon: [link]


Emellett teljesen átlagos életem van, gyakornokként dolgozom egy multinál, közben megy a mesterképzés, évente egyszer elmegyek külföldre a barátaimmal nyaralni, nem dohányzom, nem iszom, a 20.000 Ft-on felül semmi "butaságra" nem költök.


A kérdés az volna, hogy mit vegyek belőle, hogy lenyűgözzek egy nőt?

Vegyek egy lakást, amivel azt sugallhatom, hogy megfelelő egzisztenciával rendelkezem?

Vagy inkább szórakozzunk el belőle egy nagyobb összeget, nyaralások, stb.?


Ti mit tennétek? Hogyan segíthetne a pénz pozitívan, hogy egy nővel komoly kapcsolatot tudjak kialakítani?



2019. febr. 15. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván troll kérdés.. De ha mégse:

Ha egy nővel komoly kapcsolatot akarsz, akkor felejtsd el a pénzt. Ez maximum akkor fog neked segíteni a csajozásban, ha minden héten másik gold digger prostival akarsz mutatkozni.

2019. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Azzal, ha rá se nézel és elkerülöd. :D
2019. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha veszel nekem egy lakást, elintézem, hogy legyen nőd! :DD
2019. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Direkt kértelek Pista, hogy ne rakd ki a cég negyedéves bevételét. Megláthatja a sikkasztást a NAV. Holnap reggelre kész a felmondásod, 8ra legyél az irodában.
2019. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld, srácok! 😂


Természetesen nem egy aranyásót, hanem egy normális nőt szeretnék. Nem is a pénzemmel akarom elcsábítani, hanem a pénzt csak egy eszközként akarom felhasználni, hogy pozitívabb véleménye legyen rólam.

Mivel most tényleg nagyon átlagos vagyok. Átlagos kinézet, egy normális de átlagos élet, semmi extra.


#4

Nyugi főnök. A vállalkozás nem jump szla-n kezeli a bevételeit. Illetve nem nyit új számlát csak negyedéves bevételekre.

A NAV pedig majd máshogy látja meg a sikkasztást, nem kell aggódni. 😂

2019. febr. 15. 23:44
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es valahol nem mond hülyeséget, mert én is ezt tapasztalom, sokszor az elérhetetlen, független férfi vonzóbb nekik, mint aki leakarja őket nyűgözni csak nagyon nehéz ez a játék, kivéve persze ha odáig megy a csaj, hogy ő maga kérdezi meg, hogy akarnál-e tőle valamit. Legjobb benyomás amúgy lányoknál verda, helyes pofa, izom, nagy szájúság, hírnév, pénz. Nőknél normális férfi, akiben tetszik neki valami (itt nem tudsz mit csinálni, ő dönti el, hogy tetszik-e neki a személyiséged, kinézeted).
2019. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hányan csaj írt eddig privátot? :D
2019. febr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális nő messziről elkerüli a szerencsejáték függő embereket.
2019. febr. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!