Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan férfival, aki 39 éves és még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
Miért nem? Kort is írjatok!

2019. febr. 17. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Férfiként mondom azt, hogy az már elég gáz. Tehát ott elég komoly bajok lehetnek veled, hogy nem volt sosem.

Jó, én se büszkélkedhetek, mivel 30 éves vagyok, összesen volt kettő, illetve összesen 8 lány akivel szex is volt.

De szerintem ha egy picit tesz érte az ember, ha nem is feltétlen örökre, de néhány hónapra illene tudnia összehozni valamit.

2019. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Nem, mert:

1. ott már komoly problémák vannak, ahol egy ennyi évesnek még soha nem volt nője

2. nem akarok ennyi évest tanítgatni a szexre

3. vajon miért nem volt igénye arra, hogy ismerkedjen?

4. és mikor akar családot alapítani? 40 fölött? első gyerek? vajon lenne-e rá elég türelme?


28N

2019. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha működik a kémia kettőnk között, és van beszédtéma is akkor nem lenne belőle probléma a részemről.
2019. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Lemaradt, 35 N
2019. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Nálam kifejezetten előny, ha valaki nem rendelkezik nagy múlttal, szóval ez egyáltalán nem kizáró ok. A lelki nyomorékság viszont igen, és általában az ilyen mögött az szokott állni. És sose értettem, hogy az ilyen emberek miért nem mennek szakemberhez, hogy helyrehozzák a gondolkozásuk? Miért jobb magányosan vergődni, és utálni mindenkit, akinek van párja?
2019. febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: nekem nincs párom. Szerintem nem is lesz, mert nem akarok tenni már érte. Viszont nem utálok másokat, mert nekik van.

Régebben tény, rosszul esett, de igazából már elfogadtam és beletörődtem, hogy egyedül vagyok.

Mindig van egy ok, amiért az ember nem cselekszik.

Ez van nálam is.

2019. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

2 es mert a szexet tanítani kell ugye?


A 20-30 éves férfiaknak van türelmük a gyerekhez? Ne viccelj...

Csak körül kell nézni hány férfi foglalkozik a gyerekével...

Mondom ezt úgy hogy én is apa vagyok(30as) és én szoktam velük foglalkozni, de látom mennyi férfi le se szarja.


Nem feltétlenül a kérdezővel lehet a gond. Igen kilóg a sorból, ez nyilván való. De ez nem azt jelenti hogy alkalmatlan párkapcsolatra!

Ítélkezni könnyű, a dolgok mögé nézni már csak keveseknek megy...

2019. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, miért. Nekem is volt rá okom, amiért későn kezdtem, és nőként még inkább nem várnak rád, csak használnak.
2019. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

#7


Igen, a szexet tanítani kell, össze kell hangolódni a másikkal, ha semmit se tud, akkor óvatosabban és körültekintően kell vele bánni, figyelni rá, beszélni hozzá.


A kérdésben szereplő személy már 40-es és nem 20-30-as korosztály! Értelmezni is kéne a leírtakat.


És ott agyi probléma is van, ahol egy majdnem 40 éves férfinak még SOHA nem volt párkapcsolata!

2019. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

ui: Nagyon szánalmasak vagytok a lepontozásommal. Csak azért, mert nálam kizáró, azért még a válaszom nem haszontalan.


Ja, és nálam az is kizáró tényező, aki dohányzik, alkoholt fogyaszt, egoista, agresszív, hűtlen, tiszteletlen, elhízott, nem fontos számára az egészséges mozgásban gazdag életmód..stb.


Jöhetnek a további lepontozások, ti szánalmas kisfiúk.


6 éve boldog párkapcsolatban élek a párommal, aki minden elvárásomnak megfelel.

2019. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!