Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyit tesz az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit tesz az, hogy valaki alszik egyet?

Figyelt kérdés
Nem egyszer előfordult mikor elkezdtem beszélgetni egy lánnyal mondjuk facebookon, hogy el volt tőlem olvadva, írták, hogy: "Te sokkal érettebb vagy", "Olyan aranyos vagy" stb... másnap már az üzenetemre se válaszoltak. Mondom ezt úgy, hogy senki sem kavart be, mert egy közös ismerősünk sem volt soha. Ez miért van? Másnap már valaki nem annyira érdekes valakinek? Agyam eldobom. Több korosztályban is tapasztaltam ezt.
2019. márc. 2. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

De miért kéne kötődnie hozzád mert azt írja érettebb vagy?

Neten baromi nehéz érzelmileg kötődni valakihez ténylegesen, tehát nem kötelező ragaszkodnia máris hozzád... még élőben is idő kérdése ez.

Sok értekmes emberrel találkozom, de attól még nem érdekelnek annyira, élem tovább az életem...

2019. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, nem is elvárás. De akkor ne úgy írjon, mintha már SZINTE a jövőt tervezné velem. :D
2019. márc. 2. 10:33
 3/11 A kérdező kommentje:
Jah és aztán jön a magyarázat, hogy miért nem írt, de másnak tuti írt míg fent volt. Hülyére veszik az embert. Szoktam ismerkedni élőben is míg több időm volt rá, ott persze más, tudom.
2019. márc. 2. 10:38
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Szűrd az idiótákat, ahogy csak tudod, amilyen hatékonyan csak tudod.

32/f

2019. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajna ezt sokszor profilkép alapján nehéz megmondani. Mondjuk olyanokra efektíve nem írok rá akik snapchetes nyuszi fül filterrel vannak fent.
2019. márc. 2. 10:43
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Lecserélem a képem nyuszifülesre.
2019. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Ezt te láttad bele : De akkor ne úgy írjon, mintha már SZINTE a jövőt tervezné velem.

Tipikus önvágy kivetülés, hisz bizonyosságod nem volt, csak a remény és amit oda képzeltél! Sajnálom, ha csalódtál. Tanulópénz.

2019. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok,de ezen én is gondolkodtam már férfiakkal kapcsolatban.Alszik egyet tegnap még vonzódott is,akart is,tök jól elröhögcséltünk,írjak neki holnap én is,olyan jó lenne.Aztán másnap meg eltűnik.Szerintem ilyenkor vagy nem voltak őszinték,vagy beijedtek,vagy amùgyis csak unatkoznak,másnapra meg van program.De addig is a nagy magányba jó beszélgetni valakivel.
2019. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Én tudnám mondani sok embernek, hogy érett meg aranyos, de ez csak egy tényközlés, nem házassági ajánlat.
2019. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert csak egófényezésre használ téged.

Az "Olyan aranyos vagy" igenis egy olyan kijelentés ami azt sugallja akar tőled valamit később is, tehát a kérdező logikája megalapozott.

Én eleve ilyet chaten nem írnék olyannak akit nem ismerek való életben.

2019. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!