Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már, hogy összejöttél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy összejöttél egy számodra egyáltalán nem vonzó illetővel és mégis valami jó sült ki az egészből?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A férjemet egyáltalán nem találtam vonzónak külsőre amikor megismerkedtünk. De utána ahogy megismertem a belsőjét is és rájöttem, hogy tökéletes számomra valahogy elkezdtem megmagyarázhatatlanul vonzódni hozzá és szerelmes lettem. Ez pedig azóta is tart. Mostmár egyáltalán nem látom előnytelennek a külsejét, a szerelem meg a jó belső tulajdonságok bárkit megszépítenek.
2019. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Karena26 ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok összejönni olyan férfival, akit nem találok vonzónak.
2019. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Mint az első. Nem volt álmaim pasija de aztán az lett. Teljesen oda vagyok érte - ezt a belső tulajdonságainak köszönheti... és az idők folyamán teljesen a zsánerem lett sőt...


Nyílván valamennyi vonzalom van ilyenkor is, mert írták nem tudna olyannal lenni valaki, akit nem tart annak, ezzel mindenki így van.

2019. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. A belső èrtèkek szerintem fontosabbak. Mert ha a formás popóba szeretek csak bele,de 2 èv után plusz 10 kg lenne,oda a varázs?

De a belső èrzèsek nem változnak (talán 😁)


Hány èves vagy? Jól tippelem,hogy lány?

2019. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó olvasni ilyen történeteket, értelmesnek tűnő emberektől. Egyébként fiú vagyok és 26 éves. :)
2019. márc. 2. 17:18
 7/7 Clay Morrow ***** válasza:
Na most fordítva lesz elmesélve a szitu. Nem mondhatom azt, hogy EGYÁLTALÁN nem volt vonzó számomra az exem(alacsony, duci, nagy keblekkel), de nem őt képzeltem el soha az életem nőjének külsőre, gondoltam próba cseresznye így belementem. Nem működött, leginkább részemről, mert nem akartam, hogy működjön már egy idő után.
2019. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!