Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kedvesebbek és beszédese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kedvesebbek és beszédesebbek az interneten a duci nők mint a vékonyak csinosabbak?

Figyelt kérdés
Tinderen mikor összejön egy pár és ha nő vékonyabb csinosabb akkor általában ilyen egy két szót ír csak viszont a duci az sokkal jobban ír meg úgy érzem hogy kedvesebb is
2019. márc. 3. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne általánosíts, ismerek jópár túlsúlyos nőt, aki se nem kedves, se nem beszédes. Esetleg vannak, akik megpróbálják neten eljátszani, hogy ők milyen cukorbogyók, azon az alapon, hogy ha külsővel nem fogják meg a férfiakat, akkor majd a "személyiségükkel".
2019. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Ez hülyeség. Én vékony, csinos vagyok, mégis tök beszédes cseten is. Persze csak azzal, aki tetszik.
2019. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert a vékonyabbaknak egyszerre 40 pasival kell chatelni szimultán, a ducibbaknak kb csak 10-zel, így ráérnek hosszabban írni, átgondolni, megfogalmazni, stb.
2019. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nos, én egy barátkozós, beszédes nő vagyok. Huszon évesen 55 kg voltam, most már 75. A természetem nem változott.
2019. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

Mert próbálnak kompenzálni. Ők a súlyukat kedvesség gél meg nyitottsággal, a másik fele meg az ostobaságát és lelki sivárságát hallgatással. Inkább azokat keresd, aki tetszik is, meg beszél is.

32/f

2019. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Na vajon miért? Talán mert a ducinak rosszabb a felhozatal mint a szép vékonynak.
2019. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En voltam husi és megis sok pasi érdeklődött utánnam.

Most jo alakom van megis kommunikatív vagyok és kedves.

2019. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez marhaság.


A munkahelyemen az egyik legsurmobb nő van vagy 110 kiló.


A baráti társaságban meg egy csomó aranyos vékony nő.



Nem hiszem, hogy a testtömeg befolyásolja a kedvességet akár -, akár + irányba.

2019. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyat már tapasztaltam, hogy duci csaj lefogyott és hirtelen megváltozott jófejből nagyképűvé. Túl menőnek gondolta magát , hogy sikerült lefogynia. Egyből eltűnt a kedvesség. Van abban valami, hogy soknál kompenzáció. Inkább keress kedves vékony nőt, ő legalább nem változik meg a fogyástól.
2019. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!