Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak néhányan autista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak néhányan autista lányt barátnőnek?

Figyelt kérdés

A sok "Hol ismerkedhetnék autista lányokkal?" típusú kérdés felkeltette az érdeklődésem. Főleg, ha olyan írja, aki saját maga nem érintett a problémában.

Autista lány vagyok. Nem zárkózom el a párkapcsolatoktól, jelenleg is van. Viszont egyáltalán nem vagyok az a nőtípus, akiért a férfiak összetennék a kezüket, mert nem vagyok olyan, mint az átlag, és ez sok dologban kiütközik. Rengeteg türelem kell hozzám.


Miért akarnak sokan mégis autista lányt?

Mi az oka, amiért vonzó?


Nem vagyok se butább, se befolyásolhatóbb az átlagnál.


2019. márc. 3. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Én még egyáltalán nem láttam ilyen kérdést, így ötletem sincsen.. Jómagam viszont úgy gondolom, hogy ez esetben a két mínuszból nem lenne plusz.
2019. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
az autista energiáidat akarják csak lecsapolni és eladni
2019. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

"Nem vagyok se butább, se befolyásolhatóbb az átlagnál."


De ők szerintem azt hiszik / ezzel áltatják magukat titokban.

2019. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez ugyanaz, mint a japán/koreai lány mánia, vagy pár éve volt a falusi lány kell dolog.


A 99%-nak semmilyen tapasztalata nincs, a közelében nincs hasonló nő sem, így valami ideológizált fantázia képük van csak, hogy az ilyen nők mind kedvesek, rendesek, szolgalelkűek, és nagy boci szemekkel nézik istennek a nyomi kis pártjukat is, aki végre megkapná azt a figyelmet, amiről mindig álmodik, és amit szerinte a nagymenők kapnak a nőktől.

2019. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Hogyan ismerted meg a párodat, és ő is autista?

Én szociális fóbiás vagyok többek között. Szerintem akik ilyen lányt szeretnének, azok zárkózott emberek, akik hasonlóra vágynak. De nem kizárható, hogy vannak olyanok is, akik ki akarják használni az ilyeneket.

2019. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Karena26 ***** válasza:
29%

A környezetemben több testi vagy lelki sérült, autista lányt használtak ki szexuálisan, vagy akartak szexrabszolgaságra kényszeríteni. :(

Vigyáznék a helyedben az ilyen hirdetésekkel.

2019. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!