Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas férfiként miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas férfiként miért nem érdeklem a magas nőket, csak az alacsonyakat?

Figyelt kérdés

196 cm vagyok és véletlenül nekem az egyik tetszési pontom a nőkön a magasság, önmagában nekem az nagyon sokat tud dobni egy nő vonzóságán, mint ahogy másnak meg esetleg a vörös haj, vagy kék szem, vagy nagy mell, stb. De a magas nőket nem nagyon érdeklem. Itt most a 180 cm körüli és afelettiekre gondolok. Egyszer voltam egy 180 centis lánnyal, de neki csak alkalmira kellettem egy hónapra. Most legutóbbi barátnőm is 165 cm volt, de általában is a legtöbb lány akivel voltam, a 160-175 centis mezőnyben mozgott, szinte kivétel nélkül. Most is egy 160 centis lánnyal kavarunk. Szerintem a többi dologban is rendben vagyok, anyagilag is, személyiségre is elég szórakoztató és férfias is vagyok, külsőre atlétikus-vállas alkatom van és az arcomat is sokan helyesnek mondják, bár kicsit kisfiús. Nem vagyok persze tökéletes, de egész jól állok ezekben mégis tényleg, viszonylag sok nő néz meg az utcán napi szinten és a sikereim alapján sem panaszkodom. Mégis a magas csajok valahogy keresztülnéznek rajtam.


Ez azért most bukott ki belőlem, mert ma is láttam minimum fél tucat legalább 180 cm-es csajt, de valahogy egyiknek sem tűntem fel. Tudom ennyi alapján nem lehet megítélni, de ez van mindig, máskor is. Az alacsonyabb lányoktól pedig egész gyakran kapok pillantásokat.

26/F



2019. márc. 5. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Erdekes, en magas lányként tapasztalom azt, hogy a magas férfiak ram sem néznek, mert mindnek a 160+ centis lányok kellenek. Nekem meg a tobbi magas lánynak maradnak az alacsony fétises férfiak.


Lehet, hogy nem egy dimenzióban mozgunk. 🤔

2019. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
jajj, ne jöjj már össze 160 centis csajjal, ne pazarolj....
2019. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Osztom az 1-es véleményét. Ránk magas nőkre a kutya se néz az utcán, ha csak nem pont azért, hogy rácsodalkozzon a magasságra. Amúgy valószínű azért találsz magadhoz több 160+ nőt, mert alapból ők vannak többen. 180 centi körüli nő az elég ritka, a férfiak nagy örömére. Itthon ezekkel a méretekkel csak a beszolas megy.
2019. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is ezt tapasztaltam, hogy a legtöbben furcsán néznek rám, mert 181 cm vagyok. Ráadásul vékony vagyok és a lábam kicsit hosszabb a normálnál, így az optikai illúzió is megvan :D legutóbb megijedt egy srác amikor felálltam a székről. Én mindig is 190+-os fiúkkal szerettem volna ismerkedni, de ők meg általában 160-as lányokkal :D (engem is meg szoktak nézni, de általában az alacsonyabb vagy velem egy magas srácok)
2019. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Az előttem lévőkkel egyet értek, 185cm vagyok, nekem is az tűnik fel hogy a magas férfiak inkább az alcsony nőket nézik meg és a magasakat leszarják. Pedig jó érzés lenne ha a párom magasabb lenne nálam mert legalább nem érezném magamat óriásnak mellette.
2019. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az alacsony lányok jobban tetszenek
2019. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért nagyobb a merítési lehetőség a 160-170 centi között, mint 180 fölött...

180 fölött pár lánnyal találkozhattál, velük épp nem jött össze semmi. Valószínűleg 160 centis lányokkal is volt ilyen, csak belőlük több van, így könnyebben találsz közülük párt.

2019. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez furcsa, az biztos. A nők oké hogy nem mennek oda a férfiakhoz, de ha tetszik nekik egy férfi, ha érdeklődnek iránta, azt szokták jelezni pillantással, ránézéssel, szemkontaktussal. Na ilyeneket magas nőktől szinte sosem kapok, pedig mindig észreveszem őket és egész sok tetszik is közülük, de mintha sosem látnának meg. Pedig rám még magassarkúban is fel kellene nézniük :D


7. Az egyetemen lánytöbbletes karra jártam, ott is sok magas lány volt akármerre mentem nappal is, vagy bulikban, meg azért manapság is ha egy nap járkálok az utcán, akkor szoktam látni legalább egy-két 180-as lányt (a többszáz nőből, akiket látok egy nap, azért van pár), mert mindig feltűnnek, rá is vagyok állva, hogy észrevegyem őket.

2019. márc. 6. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!