Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy értelmes barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy értelmes barátnőt szeretnék akkor muszáj megtanulnom angolul?

Figyelt kérdés
Úgy látom hogy az angol az nagyon fontos. Nem csak munka miatt, hanem párkapcsolat területén is, hiába tudok esetleg németül vagy franciául muszáj hogy angolul is tudja mert ha nem az a nőnek ciki és úgy nem akar egy férfit hogy nem tudok angolul
2019. márc. 16. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarnál olyantól, aki azért nem jön össze veled, mert nem tudsz angolul?
2019. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Beijedtél az egyik kommenttől az egy másik kérdés alatt ? Ne tedd, ő csak 1 azaz egy darab nő.

32/f

2019. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélsz valamilyen nyelvet az tök pozitív. Hogy milyet, az mindegy, ha meg nem, az sem tragédia.
2019. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy annál a kérdésnél is írták, azoknak a nőknek fontos volt, hogy a párjukkal elmehessenek moziba eredetiben filmet nézni, vagy küldhessenek párjuknak angol nyelvű cikket olvasni, stb.

Legtöbb nőnél ez nem alap, ha tudsz idegennyelvet az sokszor pluszpont, mert azt jelenti, hogy igényed van tanulni és képezni magad, de nem igazán elvárás.

Ha meg épp olyan valaki személyisége, hogy ezek a dolgok fontosak neki, akkor nem egymást keresitek. Lesz más.

2019. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
igen nyilván ha megtanulsz lesz csajod :D
2019. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Úristen, híres vagyok!!

Mármint ha az én válaszomra írtad ezt ki, volt előttem még egy.


Ez tényleg egyetlen egy dolog. És nálam nem az értelmesség fokmérője, nem is ciki, hanem megszokás.


De én meg nem főzök, úgyhogy nem egymást keressük, megnyugodhatsz. 😃

2019. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten :D ennyit tudok hozzáfűzni ehhez.
2019. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Rádjött a para?


A jó angoltudás az élet minden területén egyre inkább elengedhetetlen, kb. kezd az általános műveltségbe bépülni.

2019. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Én főzök, te beszélsz? :D

32/f

2019. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az megvan, hogy az ország felének nincs érettségije? És ők is találnak párt.
2019. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!