Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol (itt is pl) azt mondják, hogy itt nem lehet ismerkedni, akkor mégis hol lehet?

Figyelt kérdés
Mindenki hárít, amikor valaki ismerkedési lehetőségeket keres. Mégis hol tud egy egyedülálló ismerkedni? Munkahelyen sem lehet, ott is családos nők vannak.

2019. márc. 23. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Te csak a munkahelyre jársz és a gyakorira? Mert nem ebből áll a világ...
2019. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet ismerkedni itt is, csak nem direktbe kell.
2019. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Lehet itt is ismerkedni, nem sikerült lefeküdnöm egy GYIK-es lánnyal.
2019. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
*nekem
2019. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Itt is lehet :)


F

2019. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Odamész nyilvános helyen (utcán, buszon, boltban, plázában) egy neked tetsző ismeretlen nőhöz, akivel előtte volt szemezés.


Tudom-tudom, ehhez te is, meg a férfiak 95%-a is gyáva.

2019. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

#6


Nézzük a dolog jó oldalát, annál több csaj jut a bátor férfiaknak.

2019. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Én nem harítok, szerintem sok helyen lehet, akár interneten más oldalakon, miért pont itt arctalanul? Ha már internethez ragaszkodsz, akkor miért nem próbálsz más oldalakat, olyanokat amit direkt ISMERKEDÉSI CÉLRA találtak ki??? Tudtommal a GYK-ot nem erre találták ki...


Én szívesen ismerkedem, DE a puszta ismerkedés nem jelenti azt, hogy összejön valaki. Ismerkedni lehet, bár nehéz megjósolni, hogy kivel alakul ki valami viszony, netán kapcsolat. Ha valakivel az ismerkedést is hárítom, az azért szokott lenni, mert annyira taszító, ellenszenvesnek néz ki az illetō, hogy nem szeretném megismerni.

2019. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

A GYIK nem ismerkedésre van kitalálva, persze lehet de nem direktbe. A többség viszont nem ezt csinálja. Van egy válasz, egy arc nélküli, név nélküli, feltehetőleg nőnemű egyedtől és próbálnak meghódítani.

A gondolatmenetet sem értem.

Itt egy csaj aki válaszolt az egészségkategóriában egy menstruációs/foggátlós kérdésre. Lehet 50 éves, lehet három gyereke van, lehet határontúli magyar, vagy csak simán egy bányarém, de legalább nő. Rá is írok egy sziát...

2019. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez érdekelne engem is
2019. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!