Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írják azt itt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják azt itt, hogy kellenek barátok a csajozáshoz?

Figyelt kérdés

Több saját és mások kérdéseihez írták már, hogy miért nem barátkozol, a barátokkal könnyebben megy a csajozás is, anélkül nincsenek csajok, stb...


24 éves srác vagyok, nálam eddig a ,,barátok" vagy feljelentettek, vagy rám küldtek vkit, hogy verjen meg vagy beajánlottam munkahelyre dolgozni, 1. napon baxott bejönni, engem szégyenbe hozva vagy olyan is volt, hogy egy srác az összes lányra ráhajtott aki nekem is tetszett. Én úgy gondolom, hogy nincs barátság, e miatt nem is barátkozom. Elfogadhatóbb fizuval egyedül dolgozom, egyedül élek, kocsival járok, még a buszt is kerülöm az emberek miatt. Akkor miért írkálják azt, hogy jajj így barátok meg úgy barátok? Eddig csak miattuk szívtam... Minek kellenének akár a párkereséshez?


2019. márc. 27. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Kik írják? Forrás megjelölés?
2019. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2019. márc. 27. 16:16
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Akik mondják, azok inkább arra alapozzák, hogy a barátok ismerősei által növekedhet a szociális kör, ezáltal nagyobb lesz a merítés. Illetve ha haveri társaságban vagy, az sokkal imponálóbb a nőnek, ha látja hogy szociális típus vagy, ami növeli a vonzalmat, de ez csak akkor működik, ha te vagy a legjobb arc a csapatból, máskülönben csak lehalásszák a babérokat a haverok.

Egyébként barátok nélkül is lehet csajozni, én pl eddig minden csajt akivel volt randi, azokat neten ismertem meg, ebből egy kapcsolatom és egy alkalmim lett.

2019. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire azért írják ezt, mert az ember általában a barátaival jár el ide-oda, és azokon a helyeken ismerkedik, vagy legalábbis nekik ezek a tapasztalataik valószínűleg. Új lletve azért, mert tudják, hogy sok ember hajlamos arra, hogy egy kapcsolatban teljesen a másik nyakára telepedjen, főleg ha nincsenek barátai, a másiknak meg sok van.

Például nekem sem nagyon vannak barátaim, de szerencsére szeretek egyedül lenni és képes vagyok lefoglalni magam, így nem okoz annyira gondot az, hogy ne akaszkodjak rá valakire.

Illetve ugye az sem mindegy hogy mi az oka annak hogy nincsenek barátaid. Ha az, hogy ki nem állhatnak az emberek, akkor igen nagy hátrány :D ha viszont bármi egyéb,akkor csak helyén kell tudni kezelni, és egyedül is kimozdulni otthonról néha, nem pedig gykn kerdezgetni hogy hol ismerkedjen az ember barátok nélkül (sok ilyen kérdés van sajnos)

Szóval ez nem jelenti azt hogy barátok nélkül 0 vagy, csak azt, hogy ezek a lehetőségek hátráltatnak, HA nem tudod a helyén kezelni az emberi kapcsolatokat és nem adsz teret.


19/l

2019. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

A párkapcsolat az emberi kapcsolatok egyik legmagasabb foka. Ennél a barátság úgymond alacsonyabb. Ha nem vagy képes barátokra szert tenni és ápolni a baráti kapcsolatot, akkor miből gondolod, hogy a párkapcsolatra képes vagy?

Azt írtad, hogy a te barátaid csak kihasználtak, feljelentettek, stb. és ezért te úgy gondolod(!), hogy nincs barátság. Pedig ugye van, ezt nem kell magyarázni.

Egy társat találni sokkal nehezebb, mint barátot. Egy párkapcsolatot fenntartani nehezebb, mint egy barátságot. Neked ebben a tanulási folyamatban, amit nevezhetünk szocializációnak, még sok leckét át kell venned.

2019. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Bzd, olvasd már el a kérdést!


Szted én tehetek arról, hogy egy srácnak elmeséltem kik tetszettek és egyesével rájuk nyomult??? Vagy ne mondtam vna neki semmit, de ha megbízhatatlan akkor miért nevezhetném barátomnak?


Vagy arról mit mondjak akit jó szándékbó

l bevittem a munkahelyemre majd baxott bejönni dolgozni és a főnökkel kérdően néztünk egymásra? Mert egyikünknek se szólt, hogy bzd, nem kell a munka...


Én azt gondolom, hogy teljesen jogos hogy azt mondom, nem kellene barátok, mert eddig csak szívtam miattuk!

2019. márc. 27. 19:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy nem érted.

Nem jól választottál barátot és abból levontad azt a következtetést, hogy nincs barátság. Nem jól választottál, mert nem tanultad meg (gyermekkorban kimaradt a szocializáció ezen része), hogy hogyan kell barátokra szert tenni ÉS azóta sem tanultad meg. Pedig ez sokkal könnyebb, mint párt találni.

2019. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bekerültem egy olyan baráti körbe, ahol az egyik lány két fiúval is viszonyban volt, hogy milyenben, azt nem tudom, e én lettem volna a harmadik. Felkerestem sms-ben (!), ráadásul le se esett neki, hogy ki vagyok, és mégis belement a taliba, pedig akkor már hónapok óta nem találkoztunk, sőt, több mint fél év. Végül én rontottam el, és nem lett belőle semmi, de csak rajtam múlt. Szóval ja, a válaszom igen, baráti kör nélkül nem ment volna, meg se ismerem nélkülük.
2019. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Diavolino44 ***** válasza:
Rossz emberismerő vagy, ennyi. Nem mindenki ilyen, válogassd meg jobban a barátaidat.
2019. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi szükség barátokra! Anélkül is lehet barátnőt szerezni.
2019. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!