Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek 3 műszakban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek 3 műszakban dolgozó nővel? Vagy túl macerás lenne a találkozás, és bele sem kezdenétek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem mindkét fél részéről nagy rugalmasságot kíván egy ilyen párkapcsolat, a kérdés hogy ezt mennyien vállalják be. A három műszak nálam a szokásosat jelenti, hogy hétfőtől péntekig, heti váltásban vagy 6-14ig, vagy 14-22ig, vagy 22-6ig. Tehát a hétvégék szabadok, bár az éjszakás héten szombat reggel ér véget a hét, és akkor délutánig alszom, ezt is bele kell kalkulálni.

Ha egy normál munkarendű férfit nézek aki 8-4ig vagy 5ig dolgozik, akkor elég nehéz megoldani a hétközbeni rendszeres találkozást. Délelőttös héten tudunk találkozni miután ő végez, viszont én este fél 9 kor már ágyban kell hogy legyek, a hajnali kelés miatt. Délutános héten egyáltalán nem tudunk találkozni, ő reggel dolgozik, mire én este végzek pedig már ő készül lefekvéshez. Éjjeles héten tudunk találkozni miután végzett a munkahelyén, de csak azzal a korlátozással, hogy nekem este 9 kor készülődni kell, majd lassan indulni dolgozni. Az együtt alvás valamennyire segít a helyzeten, hogy időt nyerjünk, de az sem tökéletes, hiszen pl nem várhatom el hogy keljen velem hajnali 4 kor, és induljon velem, miközben ő ráérne reggel fél 7 kor ébredni. Kulcsot meg egy kezdődő kapcsolatban nem osztogat az ember. Ti mit gondoltok erről az egészről?


2019. márc. 29. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennek így nincs értelme.


ÉN csak akkor kezdenék ilyen nővel, ha olyan a melóm, hogy bármikor ráérek.

2019. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor jönnék össze vele, ha abban az esetben, ha komolyabbra fordul a kapcsolat, hajlandó munkát váltani, mondjuk 1-2-3 hónapon belül, mert ennek így csak akkor van értelme, ha én is 3 műszakban nyomom, ráadásul ugyanabban.
2019. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most sem jókedvemből dolgozom itt, hanem a pénz miatt. Tehát ha normál munkarendre váltva kevesebbet keresnék 50 ezerrel, akkor azt te kipótolnád havonta nekem? Nyilván nem, nem is várnék ilyet. De azért köszönöm a véleményt :)
2019. márc. 29. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne rágódj emiatt.

Szerintem nem kell minden nap talákozni egy kapcsolat elején elég hetente, ha meg összeköltöztök akkor már mindegy. Engem nem zavarna.

2019. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4es, dehogy kárpótolnálak :D Ha van olyan 2 hét, amikor nem tudlak látni, mert vagy akkor érsz rá, amikor én dolgozom, vagy akkor amikor alszom, mivel másnap dolgozom, csak simán nem jönnék össze veled ;) És főleg ezt hosszú távon. Érted..
2019. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legalább minden hétvégén tudtok találkozni. Kapcsolat elején rendben van később meg szerintem nem ezen fog múlni.

Nekem egy szabad hétvégém van havonta, szintén 3 műszakban.

2019. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Folyamatos munkarendben dolgozom,elég összevissza.A párom négy műszakban.Még nem élünk együtt,de elég gyakran találkozunk.Néha van,hogy napokig nem tudunk,máskor egész héten.Akit érdekelsz,annak ez nem gond.
2019. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar,a mai világban nem egyszerű előrejutni, ez egyáltalán nem lenne kizáró ok!
2019. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én meg 12 órázom, nappal-éjszaka váltásban, 3 nap munka, 3 nap pihenő, folyamatos munkarend. Van mikor a hétvégéim szabadok van mikor a hétköznap. Akkor én hogy randizzak? :D


Amúgy én is vtam olyan munkarendben mint Te, nagyon nem zavarna :)

2019. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!