Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aba település milyen párkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aba település milyen párkeresés szempontjából? Ha oda költözök be tudok ott gyorsan csajozni? (34/F)

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ha lenne ilyen szupertitkos hely ahol a fullos nők felszedhetöek.


Lenne valaki olyan buta hogy itt a GYIK-es luzereknek reklámozza azt ?

2019. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy ! Sehol !! Nem tudsz könnyen becsajozni.
2019. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok se csúnya, se kövér. Viszont nekem is vannak problémáim, de ezek inkább mentàlis jellegűek... Hát majd meglátom milyen hely lesz.. Nemrég voltam ott, és eléggé tetszett. Láttam pár jó csajt is.. Ezért írtam ki kérdést, hàtha valaki többet tud..
2019. ápr. 3. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

" Láttam pár jó csajt is.. Ezért írtam ki kérdést, hàtha valaki többet tud.."


Hát azt tudom hogy élből lekoptatnak majd a bocsi de van barátom szöveggel. Erre rátenném a MNB teljes aranykészletét.

2019. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Szerintem a falunapokon lehet inkább ismerkedni. És az ott élő párok többsége már kiskoruktól ismerik egymást, mivel egy suli és egy ovi van. A többiek a megyeszékhelyre járnak.
2019. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!