Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pocakosabb srácokat kedvelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocakosabb srácokat kedvelő lányok,180 centihez mennyi nektek az ideális súly?

Figyelt kérdés

85 kiló már sok? 90? 95? Kíváncsi vagyok a véleményekre!

Ha valaki mondana véleményt, mutathatok képet a hasamról privátban.


22/F



2019. ápr. 3. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem könnyebb lenne egy kicsit diétázni?

Semmi komoly, csak visszavennél a kalória dúsabb ételekből. Vagy zsírszegény ételeket fogyasztaná lesz egy darabig. Ez tényleg nem nagy dolog. Az is ízletes attól még, hogy nem tocsog zsírban.

2019. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Max 85-90 kg, de egyenletesen elosztva, háton, karon, lábon.

Egy vékony emberen domborodó pocak senkinek nem áll jól, mád dolog ha betegség miatt ilyen az alkata valakinek.

2019. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

"Pocakosabb srácokat kedvelő lányok"


Én ilyet egyet sem ismerek. Az a helyzet hogy a kövérség nem vonzó. Mondhatjuk azt rá hogy macis tök mind 1 az attól még felejtős kategória.

2019. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, mert nem tudom magam elé képzelni az embert csak kilók alapján. Kitehetted volna ide is a képet, hogy mondhassanak véleményt az emberek, feltételezem, hogy nem arcos képet készítettél.
2019. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek a macis srácok, de a pocakosak nem. A macis az, amelyik izmos, arányos, de van rajta felesleg, az tetszik. A pocakos, aki izomtalan, vékony végtagjai és aránytalan pocakja van, az nem tetszik. Ez nem a kilókon múlik.


Ez a macis srác tetszik:

[link]


Ez a sörhas nem:

[link]

2019. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Amikor a tahóságnak arca van ! Főleg kedves első!
2019. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mindig is szerettem a mackós férfiakat. 85-95 kg között szerintem jó, az is fontos, hogy hogyan áll. Én is duci vagyok, az pedig nagyon jó, ha együtt is fogyizhatunk egy kicsit, együtt főzünk, sportolgatunk, stb. :)
2019. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem a mackós jön be, mikor 56kg voltam akkor se tetszett a vekony pasi csak a mackos, pocak se zavar, paromnak is van :-)
2019. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

"Pocakosabb srácokat kedvelő lányok"


Nincsenek ilyen lányok.

A férfi szőrös pocak a legundorítóbb dolgok közé tartozik.

[link]

2019. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez a testalkat tetszik, erre mondom azt, hogy mackós.

2019. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!