Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 165cm-es magassághoz mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165cm-es magassághoz mekkora testsúly lenne az ideális egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Most 53 kg vagyok szóval eléggé vékony ami az eddigi tapasztalatok alapján nem igazán jön be a lányoknak ezért szeretnék elkezdeni kondizni és az érdekelne hogy 165cm magassághoz körülbelül hány kiló lenne az ideális ami a leginkább tetszene a lányoknak.

2019. ápr. 3. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Minimum 75kg.


Èn 175cm 84kg vagyok most lediètàzva.

2019. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

60 körül.


Megjegyzem, inkább az nem jön be a lányoknak, hogy 20 cm-vel alacsonyabb vagy az átlagnál, de ezzel nem tudsz mit kezdeni. Viszont ne tedd magad nevetségessé hogy ilyen kigyúrt görcs leszel.

2019. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A magasságommal nem tudok mit kezdeni mivel 22 éves úgyhogy nőni már nem fogok, nem az a célom hogy nagyon kigyúrt legyek csak az hogy legyen egy viszonylag jó alakom.
2019. ápr. 3. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
2-es akkor nèzd meg Csuhai Jànost,nem èppen görcs,es a baràtnője is első osztályú.
2019. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A félenkséged és az, hogy anyuci pici fia vagy sokkal nagyobb gond- amiket az előző kérdésedben említettél. Azokon kellene változtatni.
2019. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 166-hoz 75kg. Van rajtam egy kis felesleg és kevés izom. Szoktam is rázni a hájam, hogy itt a fitnesz bsszátok meg.
2019. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!