Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor változnak meg azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor változnak meg azok a nők, akik a testi adottságukat kihasználva a milliomosoknak tartogatják magukat?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 12:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem az fáj, hogy a milliomosoknak tartogatja magát, hanem az, hogy nem neked.
2019. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Meked nem mindegy?

Az a baj, hogy elutasítanak? XD Hát ez van.

2019. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Ha jól néz ki akkor tartogatja magát. Elnézést hogy lehagytam egy szót amit maguktól is kitalálhattak volna azok, akik azért neveznek sötétnek, mert fáj az igazság.
2019. ápr. 7. 14:02
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megválogatja, kinek tartogatja magát. Bombanős vagy?
2019. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Anonim oldalon bármirōl lehet ugatni. Ha elōben megkérnék, hogy mutass konkrétan egy ilyen nōre az ismerōseid közül....

Én személyszerint aligha ismerek ilyen embereket.

2019. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
A nők többsége szerelemes akar lenni és viszonzottan. Ezért tartogatják magukat. Nem a milliomosoknak, nyugi. VAn egy réteg, aki igen, de a többség normális.
2019. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Hát persze. Az a többség pont nem segges-melles kategória
2019. ápr. 7. 22:42
 28/31 anonim ***** válasza:
Mi bajod, kérdező? Nem jött össze a kapcsolat? :(
2019. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Melléfogtál, világ életemben segges-melles voltam, de aki ezért közeledett, azt mindig elküldtem a búsba. (mondjuk bombanő nem voltam soha, mert az nem az én stílusom). Én pl egy intelligens, kedves férfinek tartogattam magam, aki nem ezt nézi.
2019. ápr. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
jó szöveg csak azért frigid se legyél, mert a végén már ott tartunk, hogy nem lehet veled mit kezdeni. Az a másik problémás véglet. Előtte felső: Az nem jött össze, ami sok más embernek, akinek nincs elég pénze ehhez a témához. Szép nőt találni, akinek pont nincs párja és nem a milliomosoknak tartogatja magát, annyi esély mint a lottóra majdnem. Ilyen elkorcsosult világban ezen nem lehet csodálkozni.
2019. ápr. 8. 19:50
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!