Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok túl beszédes, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl beszédes, ezt a csajok nem szeretik akkor, hogyan legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már szintén csendes csajnál, de semmi,esélytelen karrierista és rigid velem.


Aztán egy 16 éves lánynál is aki állatbarát és vegetániánus na neki 3 napig tetszettem amíg bevoltam baxva és táncoltam vele egy koncerten.



Aztán, akik látásból ismernek és bepróbálkozok náluk akkor mindig megkapom, hogy csendes vagyok olyan izé... de eleinte tetszem nekik aztán meg megkapom az unalmas jelzőt.


Ez őket nagyon riassza, bár én ilyen vagyok. Néha beszédes néha nem és únom a sok felesleges pofázást.


Kedvencem mikor az öreg házaspárok (bejárok segíteni nekik fát viszek be és hasonlók), az életükét kezdik elmesélni.


24F



2019. ápr. 10. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom honnan jön ez a tévhit, hogy a csajok a locsifecsikre buknak.

Ên is csendesebb típusú vagyok, sosem volt gondom a csajozással ( nem is kuka vagyok, de nem fogom a szót egyfolytában)

A locsifecsi férfiak pont rohadt férfiatlanok.

2019. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

"únom a sok felesleges pofázást."


Minek neked barátnő?

2019. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Nyugi,én is hasonló helyzetben vagyok.

Utálom a felesleges,értelmetlen pofázást.

A lányoknak a ripacs,szófosó,mindenen vihogó srácok tetszenek.Habár nem tudom ezekkel a "férfiakkal" mit akarnak kezdeni...


20/F

2019. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

"Habár nem tudom ezekkel a "férfiakkal" mit akarnak kezdeni..."


Neked nem is kell. Elég, ha ők tudják.

2019. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Bírom, amikor ilyen tizenhúsz éves lúzerek levonnak ilyen nagy tudományos következtetéseket a csajozásról, csajokról, amiket még a brit tudósok is sírva hallgatnának...
2019. ápr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hamvas rétihéja ***** válasza:
94%

Különbség van ezek között:

A) Nem akarsz beszélni

B) Nem mersz megszólalni

C) Nem tudsz mit mondani


Te melyik eset vagy? Az A? Talán lusta vagy beszélni, vagy téged semmi sem érdekel?


Nem mondom, hogy legyél szófosó, de igazán megerőltethetnéd magad, hogy képes legyél valami párbeszédet folytatni.

2019. ápr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

5-ös


Kérlek taníts mester,én inkább téged hallgatnálak sírva...

2019. ápr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A nem túl beszédes és a teljesen kuka között van néhány átmenet.


Férjem se túl beszédes, alig mesél valamit magától, inkább csak ha kérdezem, de akkor azért normálisan válaszol, nem 2-3 szóban.


Nem baj ha nem kezdesz bele történetekbe magadtól, de ha kérdeznek tőled valamit, akkor nem árthat, ha képes vagy szépen és összefüggően válaszolni. Különben csak unalmas leszel, aki egy kérdésre sem tud rendesen felelni.

2019. ápr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Én például elég sokat tudok beszélni és tökre van igényem arra,hogy a másik is beszéljen, magától is, ne csak akkor ha kérdezem. Úgy érzem az előbbre tudja vinni a csevejt, új gondolatokat, eseményeket ébreszt amit aztán mondok és így tovább. Rájöttem,hogy nem annyira szeretem, ha valaki nagyon csendes, mert úgy érzem csak én tartom fent a beszélgetést, csak én érdeklődők stb. Olyan egyoldaluva teszi a dolgot, mintha magammal beszélgetnek, magamnak mesélnék. Ettől függetlenül biztosan vannak olyan típusú lányok, mint te, mivel ilyen srácok is vannak, csak még nem talaltatok egymásra. Én elég erősen extrovertált vagyok, ezért is van nagyon igényem az altiv, élénk kommunikációra. Introvertaltaknal ez valószínűleg nem yen erős.


23/L

2019. ápr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Keress olyat, aki szintén nem beszédes. Nyilván ezt akarja párnak is.

Gyakorlatban ez hogy megy inka lány felé anélkül megszólítanám ha visszaintett akkor már együtt is vagytok.

2019. ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!