Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakinek sosem lesz párja egész életében?

Figyelt kérdés

Én szeretnék, és próbálkozom is, de semmi. Mintha az élet nem akarná hogy legyen barátnőm.

Olyan rossz abba belegondolni hogy másnak már 15 évesen van, nekem meg még 20 felett sincs.

Már kezd "kapuzárási" pánikom lenni, ennyi idősen. Meg szerintem a tapasztalatlanságom miatt már nagyon nehéz lesz párkapcsolatot kialakítanom, szóval veszett ügy...


Lányok szerintetek mi a vonzóbb az ha egy fiúnak már 15 éves korától vannak barátnői, vagy pedig azok aki még csak 20-25 évesen kezdik?


2019. ápr. 19. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 32 évesen sem volt "jóbarát vagy"-tól több.
2019. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Például nekem. 35 évesen eszem ágában sincs kapcsolatba bonyolódni. Látod, te próbálkozol, erőlködsz, küzdesz, és mégse vagy előrébb, mint én.

Srácok, ami nem megy, nem kell erőltetni.

2019. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 teljesen igazad van . Én is mindig ezt mondom.

El kell fogadni és ennyi. Ha nem akarsz megbolondulni akkor felejtsd el a témát .

2019. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Van. Aki átlag alatti külsővel rendelkezik, és nem különösebben gazdag, annak sajnos semmi esélye nincs a nőknél.
2019. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, és aki "elfelejti a témát", az onnantól kezdve aszociális és aszexuális lesz automatikusan, és az ösztönök is magukra hagyják, ugye? A nagy 'szt, azt. Lehet azzal nyugtatnia magát az embernek, hogy neki ez így jó, meg hogy belenyugodott, ne nekem azt ne mondjátok, hogy nem gondoltok legalább napi szinten arra, hogy "milyen jó lenne"...
2019. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugi,én is 20 éves vagyok és még nem volt senkim.

Engem is zavar,de hát nem éppen egyszerű dolog kifogni egy normális lányt...

Majd csak alakul valahogy.

2019. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen van, 39 leszek lassan. Csak sajnos az ösztönök azok működnek attól, hogy nem megy a kapcsolatteremtés.
2019. ápr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!