Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szemmel hol van a határa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel hol van a határa a házias magatartásnak egy férfinél?

Figyelt kérdés

Legutóbbi kapcsolatomban az exemnek nagyon sokat kellett dolgoznia, ezért én kezdtem el vinni a háztartást, mert szeretek tiszta és rendezett körülmények között élni.

Férfiként én mosogattam, néha főztem (bár többnyire étteremben ettünk), bevásároltam, porszívóztam, fürdőt takarítottam, illetve mostam magamra.

De amikor pl zoknikat, vagy nadrágokat mostam, mindig megkért, hogy az ő hasonló ruhadarabjait is tegyem be. Ilyenkor kimostam, kiteregettem neki.


Ő csak annyival szállt be, hogy kimosta a saját ruháit, de az enyéimhez sohasem nyúlt. Azaz ha kimosott magának két fehér pólót, soha nem tette be mellé az én fehér pólómat. Tavaszi és őszi nagytakarításkor lepucolta az ablakokat, ennyi volt, amit megtett.


Na de nem is a lustaságáról akarok beszélni, hanem úgy érzem, p*ncit növesztettem mellette.


Mi a határ? Mikor válik papuccsá? Egy egészséges maximumnak kell lennie, amit egy férfi megcsinál.


2019. ápr. 19. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezeket mind megcsinálta a párom, de nem ilyen rendszerességgel mint te. Kezd kicsit papucsos lenni a dolog.
2019. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na mondjuk ott kellene meghúznod a határt, hogy a te ruháidat nem mossa ki.

Az lenne az egészséges, ha kb fele-fele osztoznátok. Mondd meg neki, hogy ez így nem oké!

2019. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális felnőtt férfiaknak így kellene tudni vinni a háztartást! Csak sajnos a legtöbben nem képesek rá. Szóval ettől nem leszel papucs,csak nem a jó társ volt melletted,és nem volt annyira kölcsönös a dolog,mint kellett volna.
2019. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mivel most egyedül élek, így természetesen mindent magamnak megcsinálom, tiszta a lakás, és egyáltalán nem érzem problémának, vagy szükséges rossznak a takarítást.
2019. ápr. 19. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha többet dolgozott a csaj, akkor teljesen normális, hogy te pedig több házimunkát csináltál.
2019. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Külön szennyesben voltak a ruháitok? Vagy hogy?

Egyébként pedig kb egyenlő arányban kell ennek megoszlania.

2019. ápr. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg nagyjából egyenlő arányban oszlanak meg a terhek (tehát mindketten egyformán fáradtak vagytok este, amijor lefekszetek) , addig nincs határa. Utána sem férfiatlanságnak mondanám, mert nem látom mi férfiatlan abban, hogy elvégzed a feladatokat, amikra szükséged van, inkább igazságtalanságnak tartom. Ez pedig fordítva is igaz.
2019. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem közös háztartásban az a normális, ha az főz, mos, takarít mindkettőjükre, aki épp jobban ráér ilyesmit csinálni (legyen az a férfi vagy a nő), vagy az, ha megbeszélik, hogy kinek mi a feladata és mindkettőjük szigorúan csak a saját részét végzi el. Nem azon múlik a dolog, hogy a férfi vagy a nő dolga x vagy y, hanem azon, hogy miben állapodtak meg.
2019. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8: Nagyon jól rávilágítottál arra, hogy ez elmaradt.


Eléggé lelkiismeretes vagyok, így ha azt látom, hogy a másik sokat dolgozik, vagy éppen valami munkahelyi vizsgára készül, akkor külön megbeszélés és szó nélkül átveszem a házimunkát.

Az már más kérdés, hogy ha egy kevésbé lelkiismeretes, vagy lustább emberrel hoz össze a sors, akkor ebbe könnyen belekényelmesedhet.

2019. ápr. 21. 09:42
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Es ha adodott vmi muszaki problema kicsinalta meg? Gobdolom ő.

Ahogy itt is a noi valaszokbol kimaradt ez a resz. En akkor szallok be ezekbe amikor felesegemnek latom rossz napja van. Sajnos nok hajlamosak nem tenyek es realis dolgok alapjan felmerni hogy te miben jarulsz hozza a csalad jelenlegi helyzetehez..

Nalunk a ferfinek jut mindenfajta muszaki megoldas, es logikus negoldas kereses, csalad eleteben fontos strategiai dontesek meghozatala....

Nyugi nok mindig kivannak keszulve...meg kell talalni arany kozepet...de alapvetoen ferfi dolga a csalad eltratassa...no dolga hogy gondoskodjon a csaladrol, otthonrol -nem ledegradalva senkit.

En remelem hogy eljutok addig nemsokara hogy frlesegemnek ne kelljen 8 oraba dolgozni.

2019. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!