Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az olyan neten megismert lány aki azon besértődik mennyi lányt követek instán? Nem hiszem el hogy mindig van min besértődni.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 23:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

A szociális médiáid nem lehet mindet olyanra megcsinálni, mint a fb-n, hogy csak olyan látja meg azt, akinek és amit engedsz?

32/f

2019. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
És ez a besértődés miben nyilvánult meg?
2019. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális! Elvégre lány, ezzel azt érzi hogy másra is kiváncsi vagy ami nyilván igaz elvégre én is instan azert jelöltem be anno a jo nőket mert kiváncsi voltam rajuk! Miutan ossze ismerkedtem valakivel a nagyját töröltem is mivel 1, gondoltam hogy balhé lehet belőle (+ egy jo pont ha magamtól teszem meg!!!) 2, valahogy csak ő érdekelt és valahogy hirtelen meg untam hogy folyton mas nők vannak az instámon
2019. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért sértődött meg mert ebből az jön le hogy nagy csajozós vagy.
2019. ápr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Annyiban hogy nem ír vissza mert sok lányt követek. Akiktől nyilván nem akarok semmit de persze nyilván azért követem be mert nem a bányából hozták fel őket.
2019. ápr. 21. 00:00
 6/21 A kérdező kommentje:
Viszont csajozós nem vagyok azért. Amúgy 00:00 kívánjunk mint a csajok :DD
2019. ápr. 21. 00:00
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor nem besértődött, hanem levonta a konzekvenciát és lapátra tett.
2019. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Besértődött csórikám, azt éreztetve, hogy úristen, milyen fontos vagy neki. Szard le. Ezek maximum kisajátítani akarnak maguknak, vagy valakit féltékennyé tenni veled. Ne akarj ezekből a szutykokból harmadfokú egyenletrendszer levezetést kisajtolni. :D
2019. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jó na de nehogy már egy két napja sem ismert lány mondja már meg hogy kiket követek meg kiket nem...:D
2019. ápr. 21. 00:05
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
És te mit éreznél, ha ő csomó jó testű, helyes férfit követne? Bár mindegy mit írunk, egy elkényeztett hülyegyerek ír így, mint te a kis barátod.
2019. ápr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!