Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz felfogni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz felfogni az agyamnak, hogy vége soha nem akart semmit tőlem?

Figyelt kérdés

Történt tavaly nyáron egy koncerten megismertem két csinos leányzót, nem érdekeltek különösebben de ahogy találkozgattam az egyikkel esténként, az annyira le írhatatlan volt. Romantikus és olyan filmbe illő, persze én butus beleszeretem a lányba, az illata, a haja az arca és mindene vonzott.


Még talán a mai napig is itt pislákol az agyamban a remény... persze mikor kosarat kaptam azt az érzést nem teszi mellé az agyam...


Hogyan kéne rossz érzéseket hozzá kapcsolnom, akkor talán nem pislákolna a remény se.


2019. ápr. 21. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj kis butus...


ja nem, szimplán hülye vagy.

2019. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindig csapd tökön magad egy fakanállal, ha az eszedbe jut - ez tuti működni fog!
2019. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2# Ez qrvajó 👏🏻👍🏻🤣🤣 ment a zöld.
2019. ápr. 22. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!