Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban létezik a társadalomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik a társadalomban olyan 10%-os férfi réteg, aki annyira csúnya hogy csak a külseje miatt nem talán sosem barátnőt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
De akkor van 10% olyan csúnya nő is és összepasszolnak :-)
2019. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden létezik. Ez is létezhet.
2019. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Diavolino44 ***** válasza:

Ez inkább 1%, s az is inkább valamilyen fogyatékkal, vagy valami brutális hibával éli az életet.


Nekem keresztapam, csúnya, betegség következtében az orra fel van dagadva, mint Antal Imrének volt. S melle, szinte néma, alig beszél, mert ilyen a természete. Párkapcsolatban el, igaz az első 50 évesen lett neki.

Minél idősebb vagy annál könnyebb.

Most volt az egyik közössége ahol járok 40-esek számára ismerkedesi est, “fizettek” a férfiaknak csak jöjjenek.

2019. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"De akkor van 10% olyan csúnya nő is és összepasszolnak :-)2


De pont ezaz, hogy nem passzolnak össze, mert egyik sem akar csúnyával lenni megalkuvásból. Mondjuk ezt meg is értem. Én pől. soha nem jönnék össze olyan nővel aki külsőre nem tetszik, nem tudnék vele szexelni.

2019. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. Pontosan erről beszélek szerintetek a külső az befolyásolja az ízlés? Attól hogy valaki csúnya akkor majd mindjárt a csúnyákhoz fog vonzódni. Nyilván nem találja meg a társát mert ő se akar csúnyának van lenni ami teljesen érthető
2019. máj. 4. 11:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja ja hiába mondják itt az "okosságokat", hogy mindenki a saját kategóriájában keresgéljen, most miért jönne össze olyannal, akit ő is csúnyának tart? Meg nyilván nem a 10/10-es nőknél próbálkozik, hanem az 5/10-eseknél, ahol már legalább van valami külső vonzalom, de oda se kell. Így inkább maradnék én is egyedül, minthogy összejöjjek egy olyannal, akitől én is hányok.
2019. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, én ilyen vagyok.


Fogytam 80 kilót, az arcom a megnyúlt bőr miatt úgy néz ki, mint egy sharpei kutyusé.

Hiába vagyok lelkileg és egzisztenciálisan rendben, ha a testem nem támogatja a társas életet.

De nem foglalkozom a dologgal, élvezem így is az életet. :)

2019. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ez nőkkel is így van.
2019. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!