Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is mindenki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is mindenki olyan lánynál próbálkozzon amilyen külsőre hozzá illik?

Figyelt kérdés
Gondolok arra hogy pl. Ha valaki nem jó képű akkor nem a feltűnően szép lányokra hajtson.
2019. máj. 4. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Érdemes.
2019. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha mindenki ilyen nyámnyila szr lenne nem lennék most együtt a párommal, akivel külsőre kicsit se vagyunk "egy szinten". De aki a személyiségével nem tudja kompenzálni a külsejét az valóban ne próbálkozzon.
2019. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

A próbálkozás nincs megtiltva. Pláne ha a pasi tudja magáról, hogy érdemes ember lehet akkor is, ha nem annyira jóképű, mert van valamilyen más vonzó pozitív tulajdonsága, akkor meg pláne, mert nagy eséllyel sikeres lehet is így.

Viszont ha te olyan férfiakra gondolsz, akik nem jóképűek, DE emellett alacsony az önbecsülésük, semmi nagy szám nincs bennük, sem kinézetben, se semmiben, akkor érthető, ha úgy érzi, hogy jó nőknél nincs esélye.

Az meg meg röhejes, ha kinézet alapján ítélnél meg mindent. Sok szempont rájátszik a kapcsolat sikerére. Aki viszont olyan "semmiben sem jó" bénácska férfi, annak valóban korlátozottak lehetnek a lehetőségei.

2019. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Inkább úgy fogalmaznám teljesebben, hogy mindenki olyannál próbálkozzon, aki külsőre-belsőre hozzá illik.

Csak itt épp az a csavar, hogy ahhoz ismerkedni is kellene, hogy meghatározd bárkiről is, hogy mennyire illik hozzád.

2019. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Neeem, nem. Lehet nyugodtan próbálkozni bárkinél. Csak nem feltétlen érdemes.
2019. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyedi az egész. Nekem pl. egy lány ha nem tetszett külsőre, az lehetett maga a földre szállt angyal is, szimpla barátságnál több nem lett belőle. Sosem használtam ki őket, sosem vittem az ágyamba egyet sem.
2019. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
És ezt ki dönti el? Van egy katalógus ami előírja, hogy ez ehhez, az meg ahhoz az emberhez illik? Vagy aki szerinted ilyen, az szerinted olyanhoz menjen oda? Ebben meg benne van, hog SZERINTED. Külsőre tetsző ember kell, a szépség pedig relatív. Attól, hogy te nem látod szépnek, másnak még szép lehet. Velem pl nem egyszer előfordult, hogy megláttam lányt és "Úúúristen de tetszik" Legjobb haverom meg nemes egyszerűséggel rávágta: "Melyik? Az a ronda?" és komolyan mondta, az ő ízlésének ronda. Neki a plázacica a szép, nekem meg az a ronda. Nem vagyunk egyformák.
2019. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez ott bukik meg, hogy a szépség egy baromira szubjektív dolog.
2019. máj. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!