Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet köztünk valami ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk valami ha van barátja, de nincsenek meg jól?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem.

Kapcsolatban él, de azt mondta nincsenek meg jól. Ő 30 éves szeretne már gyereket, a pasija viszont nem szeretne, és ez sok probléma forrása náluk.

Azt mondta, hogy a korkülönbség ellenére is nagyon szimpatikus vagyok neki. Csak nem akarja az egészet újra kezdeni, mert akkor megint csak sokkal később jöhetne szóba a gyerek nála...


Nekem nagyon bejön ez a lány, valami megfogott benne.


26 F



2019. máj. 10. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A leírásból ő leginkább csak gyereket akar.


Ha nem tudja az igazi neved, akkor csinálj neki gyereket nyugodtan ;) Ha tudja, akkor kellemetlen, mert lehet fizethetsz gyerektartást. Azt nem mondta, hogy kapcsolatot is akar, csak gyereket... (nem akarja az egészet újra kezdeni)


Te döntesz, futja-e gyerektartásra egy jó kufircolás után... :) Mert nem biztos, hogy pár éjszakánál több van benne.

2019. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint, az ilyen kapcsolatok sose fognak jól működni, ami úgy indul, hogy még van pasija de összejöttök mégis, de majd dobja stb... HA a mostanit leváltja akkor ugyan úgy téged is le fog, vagyis az esély megvan rá. Amúgy meg szeretne gyereket, ez egyértelmű. Kérdés, hogy te is akarsz-e tőle? Meg ilyen hamar?
2019. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy te mit akarsz. Neked mennyire fér bele, hogy gyorsan elveszed és jövő ilyenkor kezedben a közös gyerek. A csaj megmondta, hogy minél előbb gyereket akar. Ha te ezt nem akarod (Miért is akarnád 26 évesen egy friss kapcsolatban? Nem is ismered.) akkor marad a xar kapcsolatban és beleszül.

Nem egy okos, megfontolt nő... Ha neked van egy kis eszed, akkor nem keveredsz bele ebbe a cirkuszba.

2019. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem nem igaz, hogy csak " gyerekre kellesz neki" , amint azt az előttem szóló/k mondta/mondták. Valószinűleg más komoly probléma is van a kapcsolatukban, nem csak az, hogy az egyikük szeretne gyereket a másik pedig nem. Ha igazán szeretik egymást és boldogok együtt, akkor ez nem lenne igazán probléma!


Konkrétan mit nem akar újra kezdeni? Nem egészen értem.

2019. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!