Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed arról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról az állításról, hogy a férfiak félnek a kiemelkedően szép nőktől?

Figyelt kérdés

Nem a plasztikokra, hanem a természetes szépségekre kell gondolni elsősorban.

(A kérdés elméleti, és szeretném ha kortól/nemtől függetlenül mindenki válaszolna.)



2019. máj. 10. 21:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Én az ősszes nőtöl. Senkinél se merek kezdeményezni. Nem mintha tudnék is valamit csinálni. 30f
2019. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Én nem félek tőlük, szoktam is kezdeményezni. Persze az eredmény borítékolható, de nem adom fel.
2019. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem abszolút így van. Nyilván nem mindenkinél, de egészen érzékelhető, hogy sokan így vannak vele. Volt már, hogy nagyon-nagyon szépfiútól hallottam ilyen kijelentést, hogy eszébe sincs odamenni ilyen lányokhoz, pedig szerintem ő legalább 7 lánynak bejön 10-ből. Ezek után meg már én is így gondolkodok. Ha Ő így vélekedik, akkor nehogy már én legyek az, aki akárcsak ránézzen egy ilyen nőre.
2019. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez nem igaz. Egy igazi férfi megszerzi a nőt, aki tetszik neki. Sok nő gyártja magában az elméleteket, hogy miért nem hív randira a kiszemelt férfi, pedig már többször célozgattam neki, biztos félénk. Na, hölgyeim, ez nem igaz! Sajnos. Van az a film, a Nem kellesz eléggé, mindenkinek ajánlom figyelmébe, mert nagyon tanulságos.
2019. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz!

4-es: inkább arra a helyzetre gondoltam, amikor még nem ismered a nőt, csak meglátod őt valahol, pl egy szórakozóhelyen, sport közben, bárhol.

2019. máj. 10. 22:25
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Én még nőként is tartok a nagyon szép nőktől.
2019. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 mikeXxX ***** válasza:
59%
Szerintem az illem azt diktálja ha kapok egy jelet egy számomra vonzó nőtől akkor közeledek ha nem kapok nem közeledek !
2019. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen attól függ, hogy hogy viselkedik a nő, mosolyog-e, körülnéz-e. Meg, hogy mennyire ittas az adott férfi, mert van akit az alkohol olyan bátorrá tesz, hogy semmi sem számít. Én nem vagyok egy kiemelkedően szép nő, de azért van önbizalmam. Egyszer elmentünk egy diszkóba a férjemmel, és odajött hozzám egy nagyon részeg pasi, hogy hagyjam már ott a barátomat, és lépjek le vele. Úgy jött oda hozzám, hogy a férjem ott állt mellettem, és fogta a kezemet. És háromszor is odajött, a végén alig tudtam a férjemet elrángatni onnan, mert meg akarta verni.
2019. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Clay Morrow ***** válasza:
26%
Aki a szép nőktől fél, az a csúnyábbaktól is. Másik esetben is ugyanez van.
2019. máj. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló baromság.

Férfiakból is van kevésbé vonzó és kiemelkedő, meg ami tudja is magáról, hogy kiemelkedő.

2019. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!