Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire értetek egyet ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire értetek egyet ezzel a női-magyar szótárral?

Figyelt kérdés

A nők szóhasználatában:

"A férfi tartson előrébb" = "legyen több pénze"

"legyen ambíciózus" = "később legyen még több pénze"

"legyen talpraesett" = "szervezzen nekem nyaralást, programokat"

"feltétel nélkül szeressen" = "akkor is csak helyeseljen ha hülyeséget csinálok"

"a belső fog meg" = "ha a külső tökéletesen rendben van"

"nem a csajozógépek kellenek" = "hanem az olyan csajozógépek akik mellettem 180 fokos fordulatot vesznek és majd én átnevelem őket"


2019. máj. 14. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Nem szamit a kulso = szamit a kulso

Nem szamit a penz = szamit a penz

2019. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Feminizmus? Te viccelsz? Ebben hol van egyenlőség? Ez a régi, patriarchális világ gondolkodásának a továbbvitele a modern korba. És a férfiak hibája, mert amíg pincsi kutyaként lihegik körül a dekoratív nőket, addig a dekoratív nők többsége így fog gondolkodni. Ahogyan azok a férfiak sem tartják sokra a nőket, akik minden nőt megkaphatnak. Ez mindkét nemnél így van, amiből sok van, az nem túl értékes. Lehet itt a nőkre ugatni,meg feministázni, de a helyzet az hogy ha jó nők versengenének értetek, akkor ti sem így állnátok hozzá. Savanyú a szőlő, mindössze erről van szó.
2019. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőként:

az elsőt nem szoktam használni, sztem hülyeség.

ambíciózus - ezt nem a pénzre értem, hanem arra, hogy ne tapicskoljon el a langyos kakiban, és legyen célja, jövőképe, fejlessze magát. Csóróban is van ilyen pasas, együtt is voltam vele 6,5 évet (nem emiatt, hanem életmódbeli különbségek miatt lett főleg vége a dolognak).


talpraesett - nagyon nem ezt értem alatta. Én úgyis jobban szeretek dolgokat megszervezni :). Inkább azt, hogy ki tudjon állni magáért, ne az első problémánál rohanjon el bőgve.


a feltétel nélküli szeretetet mint olyat, hülyeségnek tartom. A szerelem sztem úgy működik, hogy úgy szeretem a másikat, amilyennek megismerem... ha megváltozik nekem rossz irányban, akkor már nem szeretem csak azért, mert ő a Kis Pista. Szóval el tudom képzelni, hogy az az ember, aki ilyet mond, tényleg ezt érti alatta.


"a belső fog meg" - igen, sztem egyértelmű, hogy fizikai vonzalom is kell hozzá. A belső fontosabb, de attól még nagyon fontos a külső is.


"nem a csajozógépek kellenek" - nyilván, ha nem hosszabb ismeretség kezdek el vkivel ismerkedni, akkor nem tudom megállapítani, hogy csajozógép-e vagy hogy előttem hány nője volt. Akiről tudom, hogy végigdugta a fél várost, az nem szimpi. Azt is tudom, hogy átnevelni senkit nem lehet.

2019. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

nők szóhasználatában:


"A férfi tartson előrébb" = "

Ha már fiatalabb nő kell neki, ez evidens, nem?


"legyen ambíciózus" = en is az vagyok



"legyen talpraesett" = en is az vagyok. Nem kell tesze-tosza pasi.


"feltétel nélkül szeressen" = azért mindennek van egy hátára.


"a belső fog meg" = "ha a külső tökéletesen rendben van"

Igen, és? Te összejossz olyannal, aki nem tetszik?

2019. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy van x nő, akinél ezt jelenti, még nem lesz igaz.

Míg egy angol - magyar szótárban mindig igaz, hogy a dog = kutya.

Mikor értik már meg az emberek, hogy nincs olyan, hogy "minden nő ilyen...", vagy "minden pasi amolyan"...

Egyszerűen nem, és kész. Akkor sem, ha pl. a nők nagy százalékára igazak a fentiek, de ezt meg honnan tudhatnád? A saját tapasztalataid egyáltalán nem mérvadók.

2019. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

1. Többet kerestem, mint a férjem, amikor hozzámentem.

2. Ne legyen dohogó lustaság, a gyerekeink lássák tőle a szorgalmat, a munka szeretét. De ne is legyen munkafüggő, aki a család rovására az "értetek" álcája alatt kivonja magát az otthoni feladatok alól.

3. Érezzem, hogy meg tud védeni, vezetni tudja a családját, meg elég praktikus, ha határozott tud lenni a hivatalban vagy a szerelőkkel.

4. Ahogy én is szeretem, amikor rossz kedve van vagy beteg, sőt akkor is, ha haragszom rá. Ja és ne csak azért cserébe legyen kedves, ha már meg volt a szex, hanem már előtte is eszébe jusson, hogy legyen szex :) Merjen bocsánatot kérni és tudjon megbocsájtani.

5. Persze, hogy csak a külső fog meg, amíg nem tudsz mást valakiről, de ha bunkó, nem sokat ér. Viszont tényleg van az úgy, hogy a szeretet megszépít valakit, ha megismerted.

6. Attól, hogy nem vak, legyen hűséges, akiben bízni tudok (egyébként azt hiszem, nem is tudnám elfogadni azt párként, akinek már sok nője volt, egyrészt nekem a túl használt már fúj :), másrészt minimum gyanakvóvá tenne, hogy a fejében is kettesben vagyunk-e vagy mikor cserél engem is).

2019. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

"Igen, a mai magyar nő, és sajnos kivétel nélkül mind ilyen. És ha szólsz, hogy nem vagy hülye, még háborog." Anyád is?


Ne haragudj, de ki a f-sznak képzeled magad, hogy ismeretlenül minősítgess embereket? És csodálkozol, hogy nincsen barátnőd? Tudod kik beszéltek így embercsoportokról? Igen, mind költői kérdés, tipikus nice guy vagy, kapsz pár visszautasítást és már népírtói gondolatokat babusgatsz. Ha már az általánosításnál tartunk.

A barátom egy normális, kedves férfi, csendes, félénk, mind amit te meg a társaid hisztek magatokról...de csak hiszitek, mert valójában belül tömény gyűlölet az egész énetek. Elszomorító az önkritika teljes hiánya. :/

2019. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%

Édesanyám meghalt.


Ki mondta, írta, hogy nincs barátnőm?


Feleségem van. És nem magyar!


Mi ez a stílus, ez a majd én megmondom-ugatás?


Büszke lehet rád a barátod, kis amazonka!


Nagyon undorító!

2019. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Melletted persze hogy csendes meg félénk. Röhejes vagy!
2019. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
A kérdező ismeri a nők valódi természetét. Terjed a red pill.
2019. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!