Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozik velem egyáltalán a lány, ha megtehetné, hogy egyáltalán ne is érintkezzünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány az egyetemen, akiért én teljesen odáig vagyok érte. Viszont mivel én egy szemét vagyok a szemében, ezért úgyis mindegy, mert az én érzéseim nem számítanak. Tény, hogy nem vagyok egy túl kedves valaki, de vele mindig nagyon figyelmes voltam, mindent megtennék, hogy boldog legyen. Még azt is megtettem, hogy ráhagytam, hogy szemétnek gondoljon és ne tudja meg, hogy őnzetlenül szeretem, mert így legalább nincs bűntudata, amiért elutasított, hisz csak egy rohadt önző suttyónak hisz,aki csak magának akarja őt. Elengedtem ,tényleg legyen boldog, ha velem velem, ha nélkülem,nélkülem, én ha odejön hozzám, akkor jófej vagyok vele. Csak nem értem, miért keres még mindig, miért jön oda hozzám. Nem vagyunk évfolyamtársak, így megtehetné, h sosem találkozik velem, pontosan tudja, h mikor hol vagyok az egyetemen. Ha annyira nem kedvel, mint ahogy állítja, akkor miért jön oda. A csípős beszólásaimon még mindig jókat röhög. Ha a folyosón összefutunk, mélyen a szemembenéz komolyan. Vagy simán csak egymásra mosolygunk.
2019. máj. 18. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert mindketten bolondok vagytok.
2019. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az lehet, de nálam legalább lehet tudni, hogy azért vagyok bolond, mert belé vagyok zúgva.

Ő miért bolond?

2019. máj. 18. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz megmyagyarázni így. Lehet a gyerekkora, vagy a neveltetés, vagy simán a gének.


Viccet félre téve gondolkodtál már azon, hogy lehet ha nem szerepet játszanál neki akkor lehet hogy lenne esélyed is? Vagy mondjuk ha komolyan elbeszélgetnél vele, nem dili módon? Úgysincs mit veszítened, mert gondolom zavar hogy húzza az agyad és sehol semmi. Akkor próbáld meg! Aztán vagy eltűnik vagy lesz belőle valami.

2019. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már hívtam egyszer, hogy menjünk el egyetemen kívül és öntsünk tiszta vizet a pohárba, de kihátrált, mert épp megsértődött rám, mert sztem sokat látott egy lány évfolyamtársammal,akit amúgy én mindig lepattintok, nem tehetek róla, h nyomul rám.
2019. máj. 18. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívd well randira azt kidder mit akár.
2019. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor csókold meg aztán kész. ne tökölj!
2019. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ény, hogy nem vagyok egy túl kedves valaki, de vele mindig nagyon figyelmes voltam"


te is az a fajta srác vagy, aki azt hiszi, elég, ha csak a lánnyal kedves, mindenkivel bunkó? Volt egy ilyen osztálytársam...

2019. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!