Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Feleségül vennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Feleségül vennétek egy nőt, akinek van egy gyereke az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés
Vagy maximum egy kis kufircolásra kellene.

2019. máj. 19. 13:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
12-es te aztán látom tudsz olvasni,de értelmezni nem. 11-es jól leirta, én is vele értek egyet. Sőt nagyon sokan a környezetemből. Én sem NEVELNÉM más gyerekét, sosem ismerkedtem olyannal akinek van gyereke
2019. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Találkoztam már olyan nővel, akit elvettem volna, igen.
2019. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Attól hogy van 1-2 gyerek attól meg normális nő lehetsz ::))

A húgomnak 3 is volt , mégis akadt párja :)

A válaszom igen :) miért ne.

2019. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Kufircolasra sem.


35/F

2019. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Megy a válogatás, közben íródnak a siránkozós "Egyedül halok meg, mert egy nőnek sem kellek" kérdések.... Ki érti ezt...🤔
2019. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Inkabb megyek hivatasoshoz kufircolni, mint a gyerekes anya...
2019. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nem vagyok férfi, de most komolyan a GYK alapján kell statisztikát készíteni? 😂 Ide pont azok járnak fröcsögni, akiknek semmi sem jön össze.

Én boldog házasságban élek 2 kicsivel, de ha egyszer elválnék, nem házasodnék újra. Nem mindenki álmodik újabb házasságról, sőt... 😁 Én már letudtam a családalapítást. Tele vagyok tervekkel, nem áll meg az élet. 🙂 Amúgy pedig: Miért kellene másnak nevelnie őket? Attól még, hogy az ember elválik, ugyanúgy van édesanyjuk / édesapjuk, nagymamájuk / nagypapájuk, nagynéni / nagybácsi - köszönik szépen. 😁 Olyan éretlen ember pedig gyerekek nélkül sem kellene, aki semennyire nem tud azonosulni a családdal, vagy akár csak frusztrált és negatív. 💁

2019. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A rengeteg válásra meg egyébként is kevés számú házasságra tekintettel nálam nem akkor kerül valaki ki a noteszból ha férjhez megy hanem ha gyereket szül másnak. Úgy már nem kell. Tennék-e kivételt? Lehetséges de olyan feltételekkel hogy inkább beérné a nő nálam rosszabbal semmint hogy teljesítse
2019. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
25-ös a reszkessetek betörők pizza balhéja megvan?
2019. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Mondjuk. Kizáro okok viszont vannak.


Ha a gyerekkel nem tudok jóba lenni.

Ha az apa gázos.

Ha a gyerek gázos.

Ha nemmtudni ki a gyerek apja.

Ha az apa mondjuk normális de mégsincs jelen az életében,legalább anyagilag.


Elsóre ennyi jutott eszembe.

2019. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!