Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Szlovákiából származom,


Tv gyárban dolgozom, és sok szép lány van itt. Vannak cigányok, szerbek, és vannak természetesen szlovák lányok is :D


Eddig aki nekem bejött, egy szerb lány, van állítólag pasija akkor az ki van lőve. :D. Van itt egy szőke csajszi, szlovák, 18 éves állítólag aki kicsit úgy látom, hogy beképzelt. Szégyenlős vagyok őt megszólítani. Vagy az a cigány lány sem néz ki rosszul. Félek, hogy megszólítok egy lányt, hogy elutasít. És megtudtam, hogy van pasija a szőke lánynak. Akkor szerintem jól tettem, hogy nem kezdtem el neki udvarolni. Néhány pasi simogatja a fenekét, provokálják őt. A kollégám azt mondta neki, hogy szeretném megtudni a nevét, mert hogy szégyenlős vagyok. És ahogy láttam, hogy simogassák a lányt, kezdtem féltékeny lenni. :D Mert már bele gondoltam, hogyha én lennék a pasija, biztos nem engedném, hogy más pasik a barátnőmet simogassák.

Amit a cigány lányt illeti, állandóan néz rám, és a kollégám mondta, hogy menyjek utánna. Állítólag volt “URA”, és megtudtam egy cigány sráctól a Fb-ját. Fb-ján teljesen más a lakcíme amit hallottam. És van állítólag gyereke is. 18 éves állítólag. Nagyon jól néz ki.


Van itt egy negyedik lány is, akivel már írogattam régebben Badoo-n 6 hónappal kb. Szerb a lány. Nem nagyon jutottunk előbbréb a beszélgetésben, mivel én angolul nem tudok, ő még nem tudott szlovákul válaszolni. Nincs pasija, azt megtudtam ő tőle kérdezni angolul. Szerbekkel dolgozok, és egy szerb sráctól megkérdeztem, hogy nem-i ismeri ezt és ezt a lányt. Mondta, hogy picit ismeri, dolgoztak együtt, beszéltek is.


Szerintetek sikerrel járnék ezzel a szerb lánnyal? Az a legnagyobb probléma, hogy félek a lány után menni, megszólítani őt, hogy mit fog mondani.


Miért vagyok ennyire szerencsétlen? Állandóan csak foglalt lányokra van szerencsém.


Tippek csajozáshoz?


2019. máj. 23. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Ez a hely amit leírsz kb. az emberiség süllyesztője, innen menekülni kell. Gondolom valami "rabláncos" gyár, egy Vajdaságból származó ismerősöm dolgozott ilyen helyen és hát... fogalmazzunk úgy picit beleláttam mi ment ott, mégha nem is személyesen.


Menekülj onnan, kivéve ha az ottani mentalitás részese vagy, akkor bármelyik jó választás, együtt nézni utána a szappanoperát vagy a "valóságsókat".

2019. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond nekik, hogy kiment a színfokozat, azt kell megnézni
2019. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem értem mit akarsz ezzel mondani
2019. máj. 23. 21:27
 4/4 A kérdező kommentje:
A szőke lány nem cigány. Fehér színű. Állítólag van pasija, aztán azt hallottam hogy nincs. Egy technikus hátulról ment rá. És ő ezt hagyta a lány. Szavam nem volt erre. Ha ezt csinálná az én jövendőbeli barátnőm, egyből a pcsaba küldeném.
2019. máj. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!