Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha emberek közé nem járok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha emberek közé nem járok, barátaim nincsenek, de Facebookon állítólag illetlenség társkeresési céllal írni, idegen nőket élőben megszólítani pedig visszataszító, akkor mégis hol lehetne ismerkednem?

Figyelt kérdés
2019. máj. 28. 18:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Nos a helyzet a következő.. vagy változtatsz, vagy elfogadod, hogy nem lesz barátnőd.
2019. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
6%
Badoon.
2019. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Kopjon le, te idióta! Csináljon úgy, mint a festék, és kopjon le! Mindenki hülyének fog tartani, ha rosszul írod!


Egyébként nem tudtam, hogy partiarc lesz valaki attól, ha van bátorsága élőben kezdeményezni egy nőnél.. :D

2019. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%

#4


Azt nem írta sehol, hogy nem meri, hanem azt, hogy visszataszító - és valóban a legtöbben annak is tartják... (sajnos)

2019. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem visszataszító, ha valakinek normális élete van és jár emberek közé akkor akarva/akaratlanul is kerül kontaktusba pár szó erejéig ismeretlen/idegen emberekkel. Elég csak egy ilyen alkalmat megragadni, ha az illető nő éppen tetszik és feltenni egy baromi egyszerű kérdést, mégpedig valami olyat, hogy lenne-e kedve veled meginni egy kávét?


Ha szimpatikus vagy akkor úgyis igent mond, ha meg nem vagy szimpatikus akkor mondhatsz bármit akkor is nem lesz a válsz, de legalább az esélyt megadtad magadnak.

2019. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Soha nem kezdeményeztem élőben, most akarok egy lánynál. Mármint nem most, mert napok óta nem látom, de ha látom, munka közben megpróbálok odamenni hozzá. Ez lenne legalábbis a terv, de döbbenten olvasom az itteni véleményeket (nem az én kérdéseim alatt, hanem en bloc), hogy odamenni idegen nőkhöz undorító, pofátlan, már-már zaklatás. Persze csak ha nem vad Adonisz. Úgyhogy most már végképp nem tudom, mi lenne a jó, mert ezen a fórumon még a szar is büdös az embereknek. Annyi csak a kérdés, hogy ez a valóságban is így van-e, vagy csak a GYK-n sikerült ezeket a véleményeket sorozatban kisajtolniuk magukból a válaszadóknak.
2019. máj. 28. 18:59
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

#6


De mire föl alapoz, ha nem is ismerik egymást?

2019. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mármint *vagy, nem vad, bár egy vad Adoniszért meg aztán végképp nagy lenne a kereslet.
2019. máj. 28. 19:04
 9/27 anonim ***** válasza:
26%

Ha szerinted élőben megszólítani nőket visszataszító, akkor neked nem szabad pina közelébe kerülnöd!


Normális, hetero, FÉRFI, na az BÁRHOL és BÁRMIKOR rámegy a nőre!

2019. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő csak a gyk-s válaszok alapján írja, hogy előben visszataszító valakit megszolitani. Egyébként néhány esetben tényleg nem tudnak mit reagálni rá emberek, ezért kerulhetik is az ilyen szituációkat.
2019. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!