Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan szerintetek, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan szerintetek, h egy nö túl jónak tart egy férfit magához képest és azért nem akar össze jönni vele?

Figyelt kérdés

Olyan ellentétekre gondolok, mint például:


h egy nö kilátástalannak tartja a jövöjét, de a férfi meg pozitivan tervez elöre és meg is valosit terveket..


vagy hogy egy nö gyakran részeg és dohányzik, de a férfi jozan életet él és nem is dohányzik..


vagy olyasmikre h egy nöt régen kirugtak az egyetemröl, közben a férfinek már 3 diplomája van..


tehát ilyenek különbségekre gondolok h ezek miatt dönthet-e ugy egy nö, h nem akar kapcsolatot a férfivel.. szerintetek????


2019. jún. 2. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen sajnos :(
2019. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem, a nők mindig túl jót akarnak maguknak, akire feltudnak nézni, aztán meg jönnek az egyenlőség dumával, nem ellentmondásos ez egy kicsit?
2019. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Ezek elég nagy különbségek ahhoz, hogy amúgy se működjön sokáig.
2019. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen...pl ha egy átlagos pasi nyomul, vele szemben tök magabiztos vagyok, agyalás nélkül rá is merek írni néha. De egy jó pasinál teljesen ráfeszülök a témára, kevesebbet beszélek, mert zavarban vagyok, megfelelési kényszerem van, nem merek ráírni, mert azt hiszem, úgyse lehetne ebből kapcsolat..szóval jah, van ilyen. Majd ha túl leszek a plasztikámon, magabiztosabb leszek :D
2019. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Létezni létezhet, de az egy hülye. Eleve hülyeség méricskélni, hogy most akkor kinek miylen végzettsége van meg dohányzik e stb.


Nekem férfiként több diplomám,sok tervem, biztos jövedelmem van, tele vagyok életerővel. És nem az alapján választok párt, h neki milyen végzettsége van, vagy hogy mennyire kilátástalan az élete. Engem egyedül az érdekel, hogy meglegyen a kölcsönös vonzalom, érdeklődési kör,humor, intelligencia, szeressek vele lenni és kész. Minden más 'akadályt' együtt le lehet küzdeni.

2019. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen, nehéz ügy ilyenkor.

Most nem arról van szó hogy kinek milyen végzetsége, vagy milye van, szerintem a párkeresés meg az állásinterjú között van némi különbség. Végzettség szerintem nem kizáró ok.

A fenti példákból a sokat iszik nő, meg a depressziós kilátástalan jövőképű nő esetében úgy gondolom hogy nem egészséges. Egyik se akarja hülyének meg tramplinak érezni magát a férfi mellett. Mindig jön a bizonyítási kényszer, ami lehet a másik lehúzása is, ki kinek a hátán akár felmászni, stb. Egy komoly kapcsolatban még ott a másik családja aki problémázhat e miatt, egy durvább veszekedéskor pedig, amikor az ember agya meg szája között megszünik a szűrő, úgyis oda szúr mindenki ahol a legjobban fáj.

Mondjuk nem lehetetlen hogy két ilyen ellentét összejöjjön, de lelkileg rendben kell lennie mindkét félnek hogy normálisan működjön a dolog. Márpedig nem mindig van így.

2019. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom


Viszont olyanról hallottam már hogy a “túl jó vagy hozzam “ típusú szöveget akkor is nyomják a csajok , mikor szó sincs erről! Csupán lekoptatni akarjak a nyomit aki probalkozik nálunk.

2019. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálam ez csak a külsővel kapcsolatban van így: nem vagyok jó nő, így ha nagyon jó külsejű pasi flörtöl velem, rövid úton lekoptatom.

A többi dologgal nincs baj, van diplomám, pénzem, lakásom, de felesleges lenne egy túl jó külsejű pasas mellém, mert folyton kisebbrendűségi érzésem lenne és le sem mernék vetkőzni előtte. Minek szenvedni, nem igaz?

2019. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is akkora megfelelési kényszerem lesz, hogy nem működne.
2019. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam is csak a külsővel van így, hogy nem tartom magam jó nőnek hozzá magamat. Más esetben nem érzem ezt hogy kinek mi a végzettsége, az nem érdekel ha iskolázottabb, pasikat sem szokta ez érdekelni. Akit igen, azzal bajok vannak.
2019. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!