Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres sok férfi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres sok férfi csak laza kapcsolatot? Miért jobb a laza kapcsolat nekik mint a komoly?

Figyelt kérdés
2019. jún. 4. 07:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Ugyanezt fordítsuk meg.. Én komoly kapcsolatot keresek bármennyire is hihetetlen,de erre alkalmas,értelmes nőt aki ezt komolyan is akarja nagyon nehéz találni..
2019. jún. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Ezt most komolyan kérdezed?


- nem kell túlságosan sokat alkalmazkodni (mehet az élete ugyanúgy tovább, mint eddig)

- nincs vita a pénzen, hogy ki mikor mit fizessen

- nem kell idegesítő rokonlátogatásokra menni

- nem tartozik elszámolással senkinek semmilyen tettéről

- megmarad a függetlenség, nem kell mindig beszámolni, hogy merre jár, miért nem megy haza, miért pl horgászni megy közös kirándulás helyett, stb



Mindezek mellett pedig van kit hívni, ha kanos.


Bár férfi vagyok, és mindig is komoly kapcsolatot kerestem (most is), de be kell látnom, főleg, ahogyan egyre több nőt ismertem meg életemben, hogy megvannak ennek a maga előnyei.

2019. jún. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
Én pl azért mert a saját bőrömön tapasztaltam, hogy semmi értelme a komoly kapcsolatnak. A lelkemet kitettem, az se volt elég. Akkor minek erőlködjek?
2019. jún. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Ezt én sem értem. Én komolyat keresek. De a nőknél is vannak elég zavaros elképzelések. Sok esetben szerintem nem a férfin múlna a komoly kapcsolat, de a nők sokszor csak azokat tekintik férfinak, akikről süt, hogy nem bírnák tartós kapcsolatban, mert “izgalmasabb” életet élnek. Aki nem ilyen impulzív, az unalmas - ehhez képest.
2019. jún. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Mert a kapcsolat minden előnyével jár, a hátrányai nélkül. Mellette megmarad a rugalmasság, nyitottság. Én őszintén nem értem hogy kb. 30 éves koráig az emberek miért nem csak ilyen kapcsolatokat keresnek. Nyilván onnantól nem működik, ha már babát akarsz.
2019. jún. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
Mert egy barátnőt nehéz elviselni és sokba kerül fenntartani.
2019. jún. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

Nokent annyira varom mar, hogy a valosaghubb szexbabak elerheto aruva valjanak.


Akkor a sok gyoker, aki nem baratnot, kapcsolatot stbt, csak egy kenyelmes, csettintesre a pimpilijere ugro puncit akar, vegre eltunik es konnyebb lesz a megfelelo ferfival osszetalalkozni.

Kevesebb hiszti lesz talan itt is...


Mi ez az idiotasag, h sokba kerul egy baratno? A csaj is kolt rad egy kapcsolatban...oke, nem az orosz instamodell tatjanarol es az elvart 2 havi lipfillererol es gucci taskajarol, bali utazasairol beszelek, hanem normalis nokrol. Evarol a kisboltban es Julcsirol a konyvelesrol...


ha tatjanat akarsz, akkor fizesd meg....



Baaar, ki tudja, a szexbabakat is meg kell vasarolni...gondolom akkor meg azon megy majd a rinya :D

Eljon meg a golddigger szexbabuk.kora is :D

2019. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
A pasi annak a nőnek mondja, hogy nem komoly kapcsolatot akar, akinél várhatóan hamar talál jobbat. (A nő ugyanígy, csak nem ez volt a kérdés)
2019. jún. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%

Nekem azért jobb, mert komoly kapcsolatok vannak a hátam mögött, amik nem sikerültek valami jól. Szeretnék most csak szabályok nélkül, elkötelezettség nélkül ismerkedni, csajozni.


Plusz, most az életem más területeire is oda akarok figyelni. Pl. pénzügyek, tanulás. Nem vágyom most állandó barátnőre.

2019. jún. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
15%

Én bármikor bent vagyok egy domináns nővel egy kapcsolatban

34F

2019. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!