Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha a személyes találkozásokat preferálom?

Figyelt kérdés

A társkeresőktől már több éve megundorodtam, soha többé. Utána neten próbáltam ismerkedni, itt is volt rá példa, facebook, ilyesmi.

De igazság szerint egyáltalán nem szeretek neten beszélgetni, élőben viszont nem nagyon van lehetőségem rá. Szép lánynak szoktak tartani, megnézni is megszoktak a férfiak, de nagyon ritka, hogy valaki odajön hozzám.


Szerintetek mi lenne a megoldás?


23N


2019. jún. 7. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki nem megy oda, az csicska!

Mellesleg, te is adhatsz jeleket, sőt, oda is mehetsz a kanhoz!

2019. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van!

Nem kell játszani a királykisasszonyt , nem azokat az időket éljük, és egyáltalán nincs törvény arra, paragrafus, hogy a nőknek nem szabad.


És felvetődik a kérdés, hogy még is, hol vagy megtalálható?

Csak munkahelyeden, meg az oda és visszavezető úton? Esetleg üzletekben ha elmész vásárolni?

2019. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Volt már olyan is, hogy én kezdeményeztem valakinél egyébként.


Egyedül nem szoktam konkrét programokra eljárni, de sokat közlekedek a városban.

2019. jún. 7. 16:20
 4/5 mikeXxX ***** válasza:
Marha egyszerű neten lefutod a tiszteletköröket aztán randi de ezt 23 évesen már illene tudni .
2019. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minibb szoknya kell s akkor a félénk pasi legyőzi a bátortalanságát.
2019. júl. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!