Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok! Ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Ha egy férfi korábban részt vett swinger klubokban az kizáró ok az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Visszaolvasva az itteni válaszokat kijelenthető, hogy a nők döntő többségénél kizáró ok az ismerkedésre ha egy férfi korábban igénybe vett már prostitúciós szolgáltatást.

De mi a helyzet a swinger partikon részt vett férfiakkal? Az kizáró oknak számít-e?


(ha akartok kort is írjatok)



2019. jún. 7. 22:32
 1/9 A kérdező kommentje:

Kérlek senki ne kezdjen el személyeskedni vagy gyűlölködni.

Egyszerűen csak válaszoljatok a kérdésre, és ha van kedvetek hozzá ki is fejthetitek a válaszotokat. :)

2019. jún. 7. 22:34
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Nekem kizáró ok, de inkább azt mondom már...Volt idő mikor szexuálisan én is nyitott és kaján voltam, de azóta sokat változott a személyiségem, az értékrendem változott, mondhatni "komolyodott" és mostmár nem kezdenék olyannal, aki még itt tart... :P

És nem azért mert zavar, felőlem csináljátok ha akarjátok, de nekem más már a prioritás.

2019. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerve a lelki világom, nem örülnék neki. :)
2019. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak, hogy egyértelmű legyek:

Most nem arra gondolok, hogy veletek szerente swingerkedni, hanem arra, hogy régen járt ilyen helyekre, de ha veletek összejön akkor nem fogja kérni, hogy menjetek el vele oda. (tehát múltbeli dologról van szó, nem arról, hogy jövőben tervezné veletek)

2019. jún. 7. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Ostoba aki ilyet elmond.
2019. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen ,kizáró ok.Nem velem akar swingerezni,egyenlőre.Aki ilyen helyekre járt az ezt szereti,tehát elóbb-utóbb velem is el akarna menni,vagy nélkülem.Inkább,kösz,de kihagyom az ilyen férfiakat.36
2019. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha egyszer elment kíváncsiságból, az oké. Ha viszont rendszeresen járt a közelebbi múltban is, az nem, mert akkor úgy tűnik, igénye van rá és mellettem csak átmenetileg nem akar menni, de x idő múlva újra akar.
2019. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket ki a fa szom oszt meg magáról ismerkedéskor? Jó, tudom, aki félbolond. Költői kérdés volt
2019. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy sztroim.Ismertem a srácot,együtt voltunk már 1 hónapja de egyszer elindultunk külföldre,de meg kellett állnunk 1 éjszakára.Csak olyan szállást találtunk,ami ilyen búvóhely is volt egyben.Kaptunk egy szobát,majd mikor bementünk láttunk 2 párt szexelni.

Én lementem,hogy ez mi? Akkor kiderült,hogy az aznapi éjszaka csak swinger.

Barátom be akart menni...elég is volt.

2019. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!