Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki sikertelen a csajozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki sikertelen a csajozásban akkor miért mondják neki azt, hogy „kezdj el sportolni” amikor én Brad Pitt testtel sem értem el még soha sikert?

Figyelt kérdés

Sokan akik feljönnek ide panaszkodni, hogy nem megy nekik a párkeresés és nem tudtan egy nőnél sem sikert elérni, azoknak sokan rögtön olyanokat írnak, hogy „kezdj el sportolni dagadék!” meg, hogy „gyúrjá! mert a nők csak a kigyúrt pasikat szeretik!”. Nem mondom a sport csakugyan egészséges a szemben a kövérséggel, ami viszont sok szív és érrendszeri betegség forrása. De a csajozás terén ez semmit sem jelent. Semmivel sincs egy dagadt ember hátrányban egy kisportolttal.


Az utcán egy csomószor látok elhízott kövér férfiakat hatalmas sörhassal gyönyörű nőkkel együtt, néha még modell alkatú nők is jut egy ilyen elhízott férfira.

Ami meg a sportos meg gyúrást illeti, azzal tisztában vagyok én is, hogy a totál szétszteroidozott Shawn Ray test nem jön be annyira, mert a nők többségének a szálkás izomzat jön be (elég csak visszaolvasni ezt az oldalt is). De ha valakinek ilyen szálkásan kigyúrt izomzata van az semmivel sincs előnyben.

Vegyünk például engem. Amióta élek folyamatosan sportolok valamit. Soha életemben nem voltam kövér. Az utóbbi pár évben pedig direkt szálkásan kigyúrt lettem és intenzíven küzdősportolok is. Nem dicsekvésként mondom, de a testem egészen közel áll Brad Pitt testéhez:

[link]

Ez pedig állítólag a legjobban preferált test a nők körében.


Ellenben még sohasem tudtam kialakítani párkapcsolatot és mindig is sikertelen voltam a csajozásban. Ellenben egy csomó dagadt elhízott igénytelen pasinak meg gond nélkül van párja.


Akkor miért hiszik egyesek azt, hogy a párkeresési sikertelenségre a legjobb megoldás a sportolás? Amikor tulajdonképpen saját életpéldámmal cáfolom meg ezt...



2019. jún. 10. 23:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
Mert igazából nem tudják , hogy egy helyes arc és jó szöveg kell és kis maréknyi szerencse, a sör has tényleg nem hátrány amíg feszes mint a baba popsija !
2019. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
31%
Seems legit.
2019. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Az arcomra eddig még nem volt panasz nők részéről.
2019. jún. 10. 23:26
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
Mert te egy hímsovén barom vagy, akinek saját bevallása szerint is a példaképe valami soknejű muzulmán, azért, mert halomra k!rhat(ott) egy csomó válogatott nőt, és hát az milyen jó volna. Ha valaki mélyen legbelül ennyire ergya, azt ne mondd már, hogy nem lehet észrevenni.
2019. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem a test számít nekik, hanem az arc és a kiállás, szöveg. Sportolhatsz te akármennyit, lehetsz teleszart búvárruha is, ha jóképű vagy és van szöveged. 31F
2019. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#4


Jöhetnek a feminista lózungok, nem bánom. De soha nem tartottam magam hímsovinisztának és nem is értem honnan veszitek ezeket.

Attól még, hogy egy olyan idősembert tartok példaképemnek, aki alfahímként nem csak kihasználta és eldobta a nőket szex után, hanem törődött velük és egyet sem hagyott cserben közülük és az összes felesége meg volt ekégedve vele nem értem miért leszek hímsoviniszta. Tudsz te mondani olyan másik alfahímet, aki miután szexel száz nővel mind mellett élete végéig kiáll és egyet sem hagy ott a fanébe? Csak mert én az európai macsókról ugyanezt nem tudom elmondani.


Mellesleg meg nem is lehetek hímsoviniszta, mert vannak némi szub hajlamaim. De nem egy lábaknál tekerkődző kigyót képzelj el, hanem inkább egy pórázon vezetett otoszlánt...

2019. jún. 10. 23:34
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Ez kezd szórakoztató lenni, jót nevettem :)
2019. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Akit érdekel ennek a vallásos igazhívő muszlim embernek a története aki mind a száz feleségéért kiállt élete végéig és egyet sem hagyott cserben az írjon privátot.


DE LEHETŐLEG NE TÉRJÜNK EL MOST A TÉMÁRÓL!

2019. jún. 10. 23:40
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

"vallásos igazhívő muszlim" :D A példakép.


Ember :D Kissé kezd ez paródia lenni, márcsak egy vicces akcentussal előadott "Hitétlén! A pénzes vásárlók a sorbán márádnák!" hiányzik.

2019. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező ez tényleg vicces.. XDD

Tehát amennyi nőt megdugott azt mos is segíti anyagilag...

áááá ember .. ő csak szereti a krvákat , mint isten a fiait ennyi !!!! :DD

2019. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!