Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy valakinek egész élete során sosem lesz lehetősége ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én nekek eddig lehetőségem sem volt. Olyan suliba jártam ahol alig voltak lányok, bulizni nem járok, munahelyemen sincsenek korombeli lányok. Tehát eddig szinte esélytelen lett volna ismerkednem. Neten meg nem találok senkit.

Ehhez még hozzá jön az hogy nem vagyok társasági ember, és nem vagyok jó az ismerkedésben.

Neten mennyi az esélye hogy megtalálom a párom?


2019. jún. 11. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetősége mindenkinek van, de ha elhajtja ezeket a lehetőségeket, nem mozdul ki, nem megy társaságba, nem bulizik, akkor egyedül marad.
2019. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2019. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Esélyed csak egy lakatlan szigeten nincs.
2019. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Boltba jársz? Rengeteg csajjal jöttem össze onnan. Biliból talán 3-4x szedtem csaj össze. Amúgy a hétköznapokban kell ismerkedni. Idősebb nő jobb az elején sokat tud tanítani.

Amit felhiztál az kifogás. Amíg nem szobában élsz egész nap, addig van lehetőség ismerkedni.

2019. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nalam is ugyanez ez van nincsenek barátaim, egyedül nem járok sehova.
2019. jún. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen van. Pl. a vakok, fogyatékkal élők, papok, apácák.
2019. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor neked sakk-matt!
2019. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!