Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellenek senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek senkinek az egyedülálló gyerekes anyák?

Figyelt kérdés
Ilyen 20-25 év koruliek.

2019. jún. 23. 19:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom nekem elég sok udvarlom volt és komolyan is gondoltak... Sikerült is párt találnom ami 4 éve tart. Környezetemben is sok anyuka talált párt ebben a korosztalyban gyerekkel
2019. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Az anya az kellene,de egy idegen gyerek nem.
2019. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez tükrözi a személyiségület...


"Tehát komoly,átgondolt tanult okos nőkről beszélünk...."


.

2019. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Na vajon miért? Nagyon okos kérdés de tényleg :)


Ha van 2 nő tegyük fel pont ugyanolyanok mintha fénymásolták volna őket, de az egyiknek van gyereke a másiknak nincs...na kit választ az ember?

2019. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%
Nekem most lehet kellene egy, csak az a baj, hogy nem egyedülálló :D
2019. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
82%

Mert ha összejövök valakivel, akkor - legfőképp az elején - minőségi időt szeretnék eltölteni vele, hogy minél jobban megismerjük egymást. Ebbe sajnos az nem fér bele, hogy pl. vacsora közben 5 percenként ott nyűglődjön a gyerek. Sajnálom, ez a véleményem, és ezen nem fogok változtatni.

Másrészről, az a gyerek nem az enyém, és az anyját bármennyire szeretném, a gyerek számomra mindig "idegen" maradna.

Ráadásként nagyon sok anyát ismerek, aki felcsináltatta magát az első jöttment drogossal, akivel 3 hónapig együtt volt, hogy majd ő ezzel megváltoztatja a fickót, vagy mert annyira gyereket akart. Ilyen mentalitású nővel nem vagyok hajlandó kezdeni. Leszögezem, nem mindenki ilyen, de akiket én ismerek, nagyrészük sajnos ezt csinálta.

2019. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

20-25 között kevés nőnek van gyereke, még kevesebb az, aki már egyedül is maradt.

Túl nagy a konkurencia, sok a gyerektelen ebben a korosztályban. Ahogy sok a gyerektelen férfi is.

35 felett pont fordítva. A többségnek van gyereke, és jellemzően elvált, vagy túlvan egy tartós kapcsolaton. Aki ebben a korosztályban keresgél, az ezt elfogadja.

2019. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%

Aki gyermekes nőt választ, az általában komolyabban gondolja.

Másrészt a gyermek az egy produktum. Egy jó értelemben vett plusz. Van férfi, aki eljutott odáig, hogy ezt felfogja.

2019. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
Nekem kellett egy, de elhagyott 3 hét után. Még mindig ő kell. 39F
2019. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
Mert a ferfiak félnek! Ha nem ők kellenek az anyukának, hanem egy fiatalkorú felelőtlen dugasbol adódó gyerekük nem keresnek anyagi biztonságot az új apukában.
2019. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!