Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, randiznatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, randiznatok olyan pasassal, akinek az asztrofizika a kedvenc témája?

Figyelt kérdés
De nem szakbarbár, csak képben van a leptonok és neutrinók világában.
2019. jún. 27. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat, hogy kizáró ok.

Asztrofizikus vagyok, nekem elhiheted.

2019. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Leptonok és neutrinók a magfizikában vannak, és bár érintkezik az asztrofizikával, maga a próbálkozás röhejesen gyenge.
2019. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Hatalmas ez a magyarázat a kérdés alatt. :DD Úgy írod azt a kettő kifejezést, mintha az átlag gyakori kérdésekes felhasználók azokkal még azért tisztában lennének. Feldobtad az estémet. :D
2019. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem kell erről beszélgetnünk, akkor nem kizáró ok.
2019. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

"Leptonok és neutrinók a magfizikában vannak, és bár érintkezik az asztrofizikával, maga a próbálkozás röhejesen gyenge."

Lol elég cink beégés xD

2019. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
En randiznek egy okos ferfival. Csak sajnos eddig meg nem talaltam. De ha hasonlo mint Sheldon Cooper, akkor szivesen leszek az Amyje, mert az intelligencia nagyon szexi tud lenni.
2019. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Érdekesség, pont tegnap esett meg velem, ha már asztrofizika, akkor legyen egy kis asztronómia is, ha már természettudományok. :D

Szóval pont tegnap este 11 óra körül kutyasétáltatás közben dél felé pillantva láttam meg egy igen fényes égitestet, s kíváncsi voltam, hogy a Marssal, a Jupiterrel, vagy éppen a Szaturnusszal van dolgom.

Mobilon gyorsan rákerestem a csillagászati jelenségnaptárra, hogy melyik naprendszerbéli égitest hol helyezkedik el éppen az égbolton, miközben 20 deka ürüléket is összeszedtem az egészségügyi problémájával küszködő kutyám alól. Szóval igen, a Jupiter volt a bűnös, mert a Szaturnusz sokkal halványabb és sokkal keletebbre helyezkedik el. No, miközben szedem a kutyagumit, kezemben a mobil, azon valami fényes pöttyöket fürkészek, s közben próbálom magam betájolni az égitestek között egy fél zacskó kutyaürülékkel a kezemben, kb. 5-6 huszonéves muskátli velem szemben kajak elkezdett rajtam torkaszakadtából röhögni.

Szerintem a legkevésbé sem voltam nekik szimpatikus, akivel szívesen randiznának, pedig kedvenc érdeklődési köröm közé tartozik a csillagászat. :D

2019. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az egyik kedvenc temam az asztrofizika de nem mindenkivel lehet errol beszelgetni. Ha arra gondolsz hogy az ok e hogy asztrofizikarol beszelsz mikozben a masik ruhakrol nos akkor nem a valasz:)
2019. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem nőként, de


Sajnos az én kockaságom megmaradt a numizmatika-heraldika-vexillológia témakörökben :D

2019. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Leptonok és neutrinók a magfizikában vannak"

Bubuka, nem figyeltél rendesen, mikor a wikipedián okosodtál :D A neutrinók többek közt a csillagok magfúziós folyamataiban keletkeznek (egy héliumatomra jut két neutrinó), de már a világegyetem keletkezésenek korai szakaszában, már rögtön a Planck-idő után is jelen voltak. Nem tudom, szerinted mi tartozik az asztrofizika asztalára, de az univerzum keletkezése és a csillagok működése biztosan ;)

2019. jún. 27. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!