Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rajtam kívül olyan férfiak, akiknek annyira bejött a prostizás, hogy többé nincs szükségük barátnőre? 39F

Figyelt kérdés
39 éves koromig csak egy barátnőm volt (3 hétig) és több mint 200 visszautasítást kaptam. Tegnap úgy döntöttem, hogy felhívok egy prostit és elmegyek nála. Egy fiatal bombanő fogadott, aki nagyon kedves volt hozzám és az előző barátnőmtől is jobban nézett ki. Olyan jól éreztem magam, hogy visszajáró vendég leszek és nem foglalkozok többet társkereséssel. Nincs több felesleges kör, nincs több visszautasítás, csak leteszem a pénzt és megkapom, amit akarok. Igazából nekem ennyi elég is a nőkből, nem akarok velük napi szinten foglalkozni. 2-3 havonta elmegyek hozzá egyszer, annyi nekem elég lesz. Ennyi kell a boldogsághoz.

2019. jún. 28. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Neked nem volt barátnőd már bocs. 3 hét az nem barátnő, max ismerkedés.

Ez se jött még össze...


Nyilván ezért sem tudod milyen a barátnős szeretkezés, mert még részed sem volt benne, így ezért azt hiszed a prostival az szex.


Hát hidd azt, fizesd ki a kis pénzt, aztán jó lesz mindenkinek.

2019. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%

#11


Sajnos ez nem teljesen igaz, hogy az jobb lenne. Bizonyos értelemben bizonyosan jobb, de bizonyos értelemben rosszabb, mivel tétje van, kötelező jól teljesíteni és megfelelni az elvárásoknak, alárendelni mindent az ő élvezetének... A tied meg le van szarva, "a férfiak úgyis elmennek", szóval "kit érdekel"

2019. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezért mondom, amíg nem tudod milyen, addig a prosti szexnek számít és az a mérce.


Aki sohasem élte még át milyen amikor a lány szereti, és jó kölcsönösen örömöt adni, annak tökéletesen elég a prosti...


Bár a maszturbáció ingyen van, és kb ugyan az a szint, csak jóval erősebb a kezed szorítása mint egy prosti vaginája.


Sokan ezért el se tudnak élvezni prostinál, vagy lelankadnak. Egyszerűen annyira mű az egész ha tudod csak egy 60 kilós pacalt dugsz.


Persze valakinek ez a szint megfelelő, akkor fizesse ki a 20-ast aztán boldog lesz.

2019. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13


Ezzel egyetértek, én pl. nem is szexelni mennék ilyen helyre, hanem csak "tapogatózni", meg ilyesmik... Az viszont jó lesz majd.

2019. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#13 Egy lényeges dologról feledkezel meg, hogy azt írta, hogy elege van a visszautasításokból, tehát nem sikerült neki. Jó, értem én, maszturbálni is lehet, de vannak, akiknek ez nem elég.
2019. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!