Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják a fiúk/férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a fiúk/férfiak, hogy utálják a sminkelt lányokat közben többnyire azokat nézik meg akiknek vakolat van a fejükön?

Figyelt kérdés

És akik nem használnak azokat észre sem veszik?


20/l



2019. júl. 3. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A ferfiak a szep noket nezik meg

Van aki smink nelkul is szep.

Plusz akin vakolat van az eselyesen ki is van oltozve, azert is nezik. Mar megfigyeltem sokszor a nem annyira jo noket is megnezik, ha kihivoan vannak oltozve... mikor maggasarkut es ruhat veszek fel engem is bamulnak, farmer poloban meg nem.

2019. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Nincs ebben semmi furcsa. Megnézzük őket, és utálkozunk. Én még a fjem is szoktam csóválni. A smink nélküliket pedig tényleg nem veszem észre, gyakran nekik is megyek véletlenül.
2019. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2# Akkor neked se a sminkelt, se a természetes nôk nem jönnek be?
2019. júl. 3. 20:49
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Jaj kislány, ne legyél már ennyire buta. Természetes szépségről hallottál már?

Képzeld, én pl. nem sminkelek, csinosan öltözködöm, jó alakom van, pozitív és vidám a kisugárzásom, forognak utánam a pasik.


Egyébként meg sokszor a vakolat miatt egy teljesen új ember jön létre, és ha nincs smink, akkor még rondább az illető, mint sminkben, vagy éppenséggel csupán átlagos.

2019. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy megnéznek egy nőt akinek a műszempillája a homlokát súrolja. De ez nem azt jelenti, hogy tetszik nekik. Tényleg utálják a full sminkes nőket, eddig egy olyan férfival sem találkoztam aki ezt vonzónak találta volna. Megnézik persze, de annyit gondolnak csak, hogy úr isten hogy lehet így kinézni, inkább csak nevetnek rajta.
2019. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
#20.49 Nem. Viszont a tetkós, piercinges nőktől elolvadok, főlg, ha egyik oldalon fel van gépelve a hajuk.
2019. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt elfeljtettem leírni, hogy a kérdés nem rólam szól, csak megfigyeltem, hogyha meglátnak egy viaszbábura sminkelt nôt, ahhoz képest, hogy nem jön be nekik, lihegve nézik, hogy majd kiesik a szemük..
2019. júl. 3. 21:03
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Mutatnál erről a megállapításodról valami statisztikát?
2019. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
53%os mindenről statisztikát kér, de szerinte ez nem beteges. Minden kérdéshez kiirod?
2019. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%
Nem attól szép egy bébi, hogy erős a smink rajta, és magassarkúban tipeg. Az utóbbi valamit hozzátehet az eredeti kinézethez, de az előbbi szinte csak ront rajta. Ahogyan írták, általában nem azért figyeljük őket, mert jól néznek ki így. Mert egy szép bébi az mindenhogy szép, sőt az erős smink csak ront rajta. Az sem mindegy, hogy milyen erős, mert az utóbbi az taszító. Klasszikust idézek: "Az aki szép, az reggel is szép".
2019. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!