Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelen külsejű vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelen külsejű vagy csúnya lányok, hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
A netet egyrészt hagyjuk, másrészt aki nekem tetszik (10-ből 9 lány), azoknak én sosem jövök be. Olyan igazi, hozzám való lánnyal még nem találkoztam a neten, csak olyannal, akinél esélyem sincs.

2019. júl. 5. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
El kell hogy szomorítsalak: a csúnya/előnytelen külsejű lányoknak sem kell csúnya/előnytelen külsejű pasi, többnyire.
2019. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég lekezelő így megszólítani barkit is :) ugyanott ismerkednek ahol mások :)
2019. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
bár azt mondtad hagyjuk, én interneten, de általában az első találkozó alkalmával véget is ér az ismerkedési fázis, és jön a "nem beszélünk" fázis.. Sajnos személyesen nehéz volna, tekintve az előnytelen külsőmet, úgy, hogy még kisugárzásom sincs. Vagy észre sem vesznek, vagy éreztetik hogy jobb lett volna ha észre sem vesznek.
2019. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehol.
2019. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3! Nem zárkózom el teljesen a netes ismerkedés elől, viszont nekem annyira személytelen, hogy semmi kézzelfoghatót nem kapok és nem tudod adni a másiknak, hogy érdemes legyen folytatni, egyáltalán belekezdeni. Ettől még néha teszek kivételt, hátha nem végződik minden beszélgetés ugyanúgy. Azt kell mondjam, mára a távolság lett a legkisebb problémám.
2019. júl. 5. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!