Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autó nélkül tényleg hátránnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó nélkül tényleg hátránnyal indulok a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Egy haverom mondta hogy sürgősen szerezzek be autót különben hosszú évekig magány vár rám. Egerben élek a belvárosban, itt is dolgozok. Reggel 5 perc séta a munkahelyem. Bevásárolni hétvégente taxival szoktam 2000 Ft-ért. És kb. ez minden amihez autóra van szükségem.


Ha valahová utaznék akkor bérelhetek is. De mondta pár haver hogy azért kicsit ciki 33 évesen hogy még csak biciklivel láttak. Amit amúgy tényleg sokkal jobban élvezek vezetni mint egy autót.


Szóval tényleg igaz hogy leírhatnak a nők ha nincs autóm, de ha nem érdekelnek a kocsik és nincs is rá szükségem?



2019. júl. 6. 10:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
21%

Kétségtelenül meg lehet oldani autó nélkül, de ha pl. olyasvalakivel ismerkedsz, aki szomszéd településen él, akkor nagyon hasznos, hogy csak be kell ugrani az autóba, és lehet találkozni. Egyébként meg a menetrendhez kell szervezni az egészet, és helytől függően lehet, hogy nem is optimális a közlekedés.


Ha egyébként van jogsid, nem gond a vezetés, meg van rá pénzed is, akkor mindenképpen érdemes, legalábbis ebből a szemszögből nézve.

2019. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

# 1


Mondjuk ez igaz igen. Ebből a szempontból.

2019. júl. 6. 10:27
 3/25 anonim ***** válasza:
21%
meg az autóversenyen is
2019. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem érdekelnek az autók, és nincs is igazán szükséged rá, akkor ne vegyél csak a nők miatt. Te ilyen típus vagy, van akinek ez jó. Én elképzelni sem tudom hogy a páromnak ne legyen autója, mert nekem is

mindig volt, én viszont nem viszek egy palit sehová, az a férfi dolga. Na jó, 90/10% arányban.

mindig volt, de hát zsák a foltját.

2019. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

"én viszont nem viszek egy palit sehová, az a férfi dolga. "


Asszonynak meg konyhában a helye?

2019. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Hát neked miféle haverjaid vannak, hogy ilyen címeres baromságokat hordanak össze? Miféle törvény írja azt elő, hogy x éves korára már autónak kell lenni az embereknek? Hát legszívesebben azt mondanám, hogy építsd le az ilyen haverokat. Élj úgy ahogy eddig, de ha nagyon akarod és adottak a feltételek, akkor vehetsz, de ne a flótás haverjaid miatt! A bicikli meg séta egyébként egészségesebb is.
2019. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként azok a nők, akik megvetnek az autó hiánya miatt, azok annyit is érnek, önmagukról állítanak ki bizonyítványt. Az ilyen némbereket azokat kerülni kell.
2019. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
15%

Sokáig én is azt gondoltam minek az nekem :) de sokkal konnyebb az élet vele meg pl sosem mész sehova?szuleid nem látogatod meg?vagy barátaid?rokonaid? Azért sokkal konnyebb gyorsabb és sok esetben olcsóbb is autóval menni ha 2en mennek biztosan.

Vagy amit már írtak ha a párod egy kis faluban lakik majd ami igaz csak 15kmre van de a busz kb naponta 3szor megy arra??

Nem a luxus vagy a fel vágás miatt kell autó hanem mert hasznos :)

Szóval itt nem a márkával valo Villogasrol van szó.

2019. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15%

Autó megléte azért fontos hogy felmérjék nem vagy hülye egy alap jogsi megszerzéséhez és az autó meg hogy van pénzed ra. Ha megvan a csajok szerint állhat a garázsban is használat nélkül! A lényeg hogy meglépd a lépést hogy te rendelkezzel ezzel.


Butaság valóban de a nők így gondolkoznak!

2019. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
34%
Maserati - jobb vele az élet! 🚙🚗🚘😂😂😂
2019. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!