Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezeljem ha ok nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ha ok nélkül kinevetnek ismeretlen csajok?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon ronda vagyok, még a styling se segített rajam meg az öltözködés, sportolás sem. Alapban 165 centi vagyok csak, innen indulnak a gondok.

Sajnos ma is előfordult: mentem egy boltban és ránéztem teljesen véletlenül egy csinos csajra. Tényleg nem akartam, de pont a szemébe néztem. Erre nevetésre húzódott a szája, lenézett, majd vissza és elkezdett hangosan nevetni! Majd a barátnőjének elkezdte mondani röhögés közepette, hogy “láttad milyen feje volt annak gnómnak” Tényleg nem direkt néztem rá, inkább elkerülöm a nőket, üzletekben is úgy csinálok, mintha nem is léteznének.

Miért kell valakit ennyire kinevetni? Az ilyen tudja, hogy pl minden szabadidőmet állatmenhelyen töltöm és segítek ahol tudok? Nem vagyok egy rossz ember. Nem várom hogy bárki randizzon velem vagy csak szóbaálljon velem, csak nagyon bánt amikor kinevetnek. Nekem soha nem jutna eszembe senkivel ilyet csinálni. Nem tudom mi van a mai lányokkal, de egyre többször fordul elő hogy középiskolás forma lányok kinevetnek konkrétan. Pár éve ilyen nem fordult elő, akkor visszafogták magukat.


2019. júl. 7. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez azért nem jellemző általánosaágban a mai csajokra sem, de bunkók mindig lesznek persze. Engem is volt hogy kinevettek, de valahogy le sem szartam, mivel egyáltalán nem érdekeltek mint nők.
2019. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Engem ok nélkül bántottak idegen férfiak, fiúk, többször is. Volt, hogy buszmegállóban álltam, kabátban, és tinifiúk hangosan röhögve " nézzétek már azt a r--bncot". Minden előzetes nélkül. Volt, hogy szórakozásból félig teli sörösüveget dobtak felém az erkélyen cigizgető kamaszok, hátha meghalok.

Szóval bőven nem csak a tinilányokkal van baj.


Sok a paraszt, ezt nehéz kezelni, sok ember kap a bunkóktól beszólást, sok embert ér atrocitás, egyet tudok ajánlani, mindig legyen fülhallgató a füledben, még ha be sincs kapcsolva zene.

2019. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 szóval te olyan "félig tele" típusú ember vagy. :)
2019. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálom, mert nem tűnsz olyan embernek, aki megérdemli ezt.

Középiskolás vagyok, persze, van, hogy piszkáljuk egymást, de ezek viccelődések, mindenki nevet rajtuk. De egy ismeretlenbe belekötni csak így, ok nélkül? Hát az több, mint szánalmas.

Ha ez megnyugtat, édesapám is olyan magas, mint te, mégis gyönyörű és okos felesége lett. Jó emberekkel kell ismerkedni, mert aki így áll hozzád, az nem érdemel többet.

Belém is kötöttek már ismeretlenek az utcán, hogy ropi vagyok, hogy deszka vagyok, hogy indián vagyok (van pár indián kultúra által inspirált ruhám), hogy hú, de megb@@nának, stb. Engedd el a füled mellett.

2019. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A méreg akkor hat,ha beveszed.

Húú,beszóltak!Jó,és?Fizikai atrocitás nem ért,komolyan képes lennél haragudni ostoba gyerekekre?Elhiszem,hogy adott pillanatban rosszul esik,de legyél már kicsit racionálisabb!Ők a saját problémáikat(legyen az bármi)akarják kompenzálni,te meg magadra veszed?

Ilyen alapon haragudhatsz egy kutyára is,mert megugatott!Ecce állat,ez a természete!

165 cm.Khm,Peter Dinklage?Ő csak 132 cm,és házas.Elég sok alacsony srácot ismerek,akiknek van barátnője.Nincs semmi titkuk,csak leszarják,más mit gondol,úgyhogy mernek kezdeményezni.

2019. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha velem ilyen történik, arra gondolok hogy ezek az emberek pitiánerek, ha másokat kinevetnek. Az önbecsülésük nincs egyensúlyban.

Egy nagystílű ember nem nevet ezen, hanem észreveszi hol tud a másiknak segíteni, és segít is neki.

2019. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amugy a nők ilyen téren bunkóbbak mint a fiuk, de csak azért mert van egy kan mögötte és azt hiszi megvédi
2019. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!