Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lányok volt már "burnout...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok volt már "burnout"-szindrómátok?

Figyelt kérdés

Amikor van egy hosszabb kapcsolatod, kudarccal végződik és utána hiába próbálsz valamit alkotni, egyszerűen kihaltak belőletek az érzelmek.

Ez tart kb. 3 éve egy 2 éves kapcsolat után.


Nem depresszióról beszélek, mert életkedvem az van, de ez a fránya párkapcsolatosdi...


Randiztam is már, de egyszerűen sem magamtól, sem ösztönből nem tudok adni a nőknek semmit.


Hiába vittem őket jobbnál jobb programokra (magas tátra wellness, vagy balatoni vitorlázás pl amik most eszembe jutnak), hiába csillogott a szemük, nekem volt kellemetlen, hogy az őszinte örömüket amikor kimutatják, valahogy úgy reagáljam le, hogy nem bántom meg őket...


Tapasztalat, megoldás valaki?


Ja és 28 éves férfi vagyok ha esetleg érdekel valakit.



2019. júl. 8. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Lélekgyilkos nőd lehetett. Voltam én is így.
2019. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem most epp ez van 2,5 eves kapcsolat utan. Lassan egy eve vege, par honapja randizgatok es hiaba tomeletesek a programok, papiron kedvesek a ferfiak meg idealisak, mar mikor ott vagyok arra tudok csak gondolni, hogy miert nem elvezem... nem szamba veszem a hibakat, tul vagyok az exemen is de egyszeruen vegtelenul farasztonak erzem a tarsasagot. Talan csak mem talaltam meg még a megfelelo embert. Szeretet adas kapasra pedig lenne igenyem es kicsit maganyosnak erzem magam:) 21/l
2019. júl. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Én így vagyok, de örülök neki. Nem egy hosszabb kapcsolat, hanem rengeteg visszautasítás után jutottam idáig. Jó, hogy már nem tudok szerelmes lenni, mert a külsőm miatt úgysem kellek egy nőnek sem, így nem érhet csalódás.
2019. júl. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Szintén, 2 éves kapcsolat után...

Először kétségbeesetten ismerkedni kezdtem, randiztam, rövid kapcsolatom is volt, ahol hamar kiismertem az illető igazi mivoltát és odébb álltam, mert ki akart használni.

De aztán rájöttem, hogy mit erőlködök? A párkapcsolatot leszámítva az életem végre sínen van. Haladok előre a munkahelyemen, jobban keresek mint előtte bármikor és végre tudok a céljaimra koncentrálni. Akkor minek a párkapcsolatosdi? Úgysem tudnék senkit szeretni... még mindig az exemre gondolok csak, minden nap eszembe jut.

Azóta csak barátság extrákkal kapcsolatom van és igényem sincs többre. A szex és a szerelem nálam külön tud válni... de volt, hogy még szex közben is eszembe jutott az ex... nem szexuálisan, csak beugrott.

Nem is vagyok túl rajta és úgy is érzem, hogy teljesen kiégtem érzelmileg. De ez csak a közelmúltban realizálódott bennem.


28/F

2019. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
Kedves utolsó hogy lehet szex kapcsolatod amikor rossz a kisugárzás? Amikor nem vagy túl az exeden? Ilyent csak egy nő tud
2019. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
#5 Nem létezik olyan, hogy kisugárzás.
2019. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egyszerūen csak nem jó emberekkel randiztál? Éreztem hasonlóan egy szakítás után, randiztam valakivel, akivel elvileg jó idōtöltéseket éltünk át, sok tulajdonságát bírtam is, de nem vonzódtam hozzá, nem voltam szerelmes, elkönyveltem az egészet úgy, hogy nem volt elèg jó a partner jelölt, ō hiába vonzódott hozzám és nagyon akarta az egészet.

Én is úgy érzem ismerkedés közben, hogy nagyon nehezen találok valakit, aki megmozgatna. Nem hiányzik az exem, nem állítanám, hogy miatta van. Azt eltudom képzelni, hogy újra szerelmes legyek, ha a megfelelō emberrel találkozok.

Szerintem amit te érzel, az amiatt van, mert össze-vissza randizol olyan emberekkel, akik iránt semmit sem érzel alapból, de nem vagy képest felvállalni az érzéseidet, inkább úgy teszel, mintha mūkōdne, ez káros, és ezzel át is vered ōket nem kicsit. Ne legyél kapcsolat függō.

2019. júl. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Sosem voltam így. A legköcsögebb nőt is "kialudtam" egyetlen éjszaka alatt. Másnap délelőtt már sorban álltak a csajok...
2019. júl. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, és megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Borzasztó érzés. Nekem nem volt kudarcélményem, sorban állnak a férfiak, mind helyes, értelmes, kedves stb, és képtelen vagyok érzelmekre. Nincs is kedvem már randizni. Nagyon remélem, hogy nem marad így, mert a kiégettség érzés nagyon rossz. De nem tudok ellene tenni.
2019. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Én sokat csalódtam a nőkben na de férfiként erről beszélni nem lehet mert szétszednek a nők .

Amit azóta igen szeretek az a pénz. Kimentem külföldre. Utazás nyaralás síelés új autó drága öltönyök bélszín steak és fizetett nem éppen olcsó lányok. Mindent kipróbáltam amióta lemondtam a szerelemről és ez így jó. Új hobbim a motorozás vettem is egy jófajta nagymotrot.

Jelenleg király színvonalon élek és két vegén égetem.

Lehet 10 év múlva hiányozni fog egy pár de amilyen pörgésben vagyok lehet meg se élem a 10 évet. Persze az is lehet hogy önmagam vetek véget ha nagyon magányos leszek de soha de soha nem alázkodom meg többé az előtt az alattomos állatfaj előtt aki nagy feminizmus jegyében kitapossa a férfiak lelkét kifossza a pénztárcájukat aztán ha megunták másért dobják.

Inkább élek keveset es az alatt sokat.


Peace

2019. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!