Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs szociális életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs szociális életem akkor sosem lesz párkapcsolatom sem?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, pedig jó lenne, de leginkább egy barátnő.

Azt sem tudom hogy egyáltalán alkalmas lennék e egy párkapcsolatra.

Eléggé zárkózott vagyok, és csendes.

Neten próbálkozom csak.

21f


2019. júl. 9. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Foglalkozz önismerettel, hibáidat javítsd ki, ne legyél zárkózott, nyiss a világ felé, mozdulj ki, szerezz barátokat. Csak van valami hobbid, nem? Azzal kapcsolatban nem tudsz emberekkel megismerkedni?


És te mit teszel azért, hogy ne ilyen otthonülős, homokba dugom a fejem ember legyél?

2019. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
De, lehet. Nagyon rossz, hogy mindenkit kötelezően be akarnak sorozni a szociálisan túlpörgött állandóan olcsó poénokat puffogtató harsány klónseregbe.
2019. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

En ilyenkor mindig azon tunodok, hogy ha az azonos eletkoru es azonos nemu emberekkel nem jossz ki jol, nem szeretsz veluk lenni akkor mibol gondolod, hogy egy azonos eletkoru, am kulonbozo nemu ember tarsasagat elvezni fogod? Ugye azt tudod, hogy a lanyok nem csak dugasra valok es ket agyjelenet kozott beszelgetni, kirandulni, maszkalni kell veluk? Szoba kell allnod a csaladtagjaival es a barataival. Ha meghivjak egy buliba, ballagasra, eskuvore, akkor szeretne, hogy elkiserd es a koszonesen kivul is hozzaszolj az emberekhez.

Fiu baratokkal sokkal egyszerubb, mint egy parkapcsolatban lenni, ha az egyszeru feladatnal elbuksz akkor hogy varhatod, hogy a neheznek megfelelj? Nem provokalni akarlak, hanem tenyleg erdekel a vagyad mogott levo logika.

2019. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3 as van benne igazság.

De én szeretnék barátokat, csak nem vagyok jó az ismerkedésben, meg nem is vagyok annyira érdekes. Meg az iskolába kiközösitettek régen , szóval nincs egyszerű dolgom. Csendes is vagyok, visszahúzódó, és introvertált.

De azért egy barát meg egy párkapcsolat szerintem teljesen más, nem lehet összehasonlítani.

De hát akkor szerinted nekem esélyem nincs?

Barátokat annyira nem akarok, persze jó lenne de meg vagyok nélkülük is. De egy barátnő nagyon hiányzik már, és nem a szex miatt!!!

2019. júl. 9. 21:46
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

A fiukkal is ismerkedni kell es a lanyokkal is. A barataiddal is torodni kell, kerulni a szamukra erzekeny temakoroket, nekik is vannak hulyesegeik. Neha bajba kevernek, neha te adsz nekik tobbet, de aztan kibekultok es minden megy tovabb.

Nem akarlak megbantani, de ha nincsenek barataid es szerelmed sem, akkor honnet veszed, hogy a ketto teljesen mas? :) Azt mondtad nem ismered a temakort.

En azt figyeltem meg, hogy a baratsagban es a szerelemben nagyon sok hasonlosag van. Aki nagylelku az mindenkivel az. Aki ott hagyja a lerobbant autoju baratjat az ut szelen az a beteg baratnojet sem apolja. Aki tul tudatosan valogatja ossze a barati koret szamara hasznosnak itelt emberekbol, az a szerelemhez is ugyanilyen szamitoan fog hozzaallni. Akiket volt alkalmam megfigyelni azok pont ugyanolyan gondoskodoak vagy eppen alnokok voltak a baratsagban, mint a szerelemben. Nem akarok hosszan sztorizni, most csak arra tudlak kerni, hogy hidd el nekem.

A baratsagban is kell torodni, odafigyelni es adni a masiknak. Te ezt eddig nem csinaltad, csak azt kepzeled magadrol, hogy kepes lennel ra. Nem azt akarom bizonygatni, hogy biztosan nem menne! Nem bantani akarlak, csak figyelmeztetni, hogy amit az ember sosem csinalt, nincs benne gyakorlata az nagy esellyel nem fog menni neki, amikor eloszor probalja.

2019. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Te érzelmileg felnőtt embernek tartod magadat, kérdező?
2019. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Egy 21 éves lány átlag sokkal jobb embereket is kifoghat akik nem egész nap a gép mögött ülnek.

No pláne hogy rájuk van a legnagyobb igény a kapcsolati korfát figyelembe véve.


21 éves F vagyok ülök otthon azt nézem a TV-t. Tuti siker, minden nő egy ilyen pasira vágyik.

No pláne hogy még annyit sem tudsz hogy a kapcsolatok az esetek jó 90%-ában a baráti társaságok által jönnek létre.


Értsd van egy barátod / barátnőd (igen olyan barátnő is van) aki bemutat adott barátnőjenek hogy Ő meg Ő menyire jó pasi érdemes lenne összejönnötök és erröl meggyőzi a másikat és puff fekete mágia már is elindult 1 kapcsolat.


De TV-s Jóska a GYIK-en sírva erre sose fog rájönni.

2019. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

#7


Ja, csak elfelejted, hogy ez mennyit bonyolít az egészen, akkor már ők is ismerik egymást, további információáramlás amire figyelni kell, mindegyiküknek meg kell felelni külön-külön... Ami dupla munka.

2019. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

"mindegyiküknek meg kell felelni külön-külön... Ami dupla munka."

Ez a kis mondat tokeletesen leirja, mit ertek tul tudatosan megvalogatott barati koron. A barataidnak "megfelelni" nem olyan, mint egy munkahelyen a honap dolgozojanak lenni! Amikor kihagyjatok az emberi kapcsolatokbol a szeretetet akkor jonnek letre az ilyen torz gondolatok, hogy dupla munka es tarsaik. Az elet nem igy mukodik.

2019. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

#9


De pont ezaz, hogy de. Nagyon sok írott és íratlan szabályt be kell tartani a társas kapcsolatokban, legyen az baráti vagy hivatalos. A hivatalos annyival rosszabb, hogy ott nem lehet lazázni és tilos a hiba. "Baráti" esetén picit elnézőbbek. De akkor sem viselkedhetsz úgy velük, mintha egyedül lennél.


Pl. nem vakarózhatsz, ha éppen kellene, nem mondhatsz véleményt őszintén, vagy ha mégis akkor megutálnak stb.

2019. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!