Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ha valóban alaptalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha valóban alaptalan az alacsony pasik frusztrációja, akkor mégis mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

[link]


Mert ilyen kirohanásnak mindig van kiváltó előzménye. Ráadásul - annak ellenére, hogy a nők állításuk szerint nem nézik le az alacsony pasikat - mégis kivétel nélkül mindenki az alacsonyságát röhög és nevetség tárgyává teszi, miközben csak a nyers igazság szakad ki a férfiből. Miért nem vagytok képesek a mai napig se őszintén véleményt mondani az alacsony-pasi jelenséggel kapcsolatban miközben lassan olyan szintű társadalmi jelenséggé válik, mint az LMBTQ, de valahogy mégse foglalkozik velük senki se?



2019. júl. 11. 13:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Nézd. Én leszarom.
2019. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Halmai Annamária ***** válasza:
87%
szerintem a legtöbb csaj őszintén elmondja hogy nem alacsony pasit keres.
2019. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Senkit nem érdekel a törpék gondja!
2019. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Én sosem olvastam olyat hogy nem gond, ha egy pasi alacsony. Általában leírjuk, hogy NÁLUNK ne legyen alacsonyabb, vagy nálunk legyen x centivel magasabb. Kész. Ez van.
2019. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Nekem egy 170 centi magas pasival az égvilágon már semmi bajom, sőt.

Azzal viszont van, hogy a többségük nem képes elfogadni, hogy alacsony és ettől frusztráltak.

2019. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Leírjuk, hogy nálunk ne legyen alcsonyabb. Milyen őszinte véleménnyilvánítást akarsz ezen kívül?
2019. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%

Szánalmas ez a pasi.


Prince 158 cm volt.

Bruno Mars 165.


Egyikőjüknek sem (volt) gond a csajozás.

A sor vegtelen.



Rinyalni mindig mindenért lehet.

2019. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
65%

7 es ezek rossz példák! Ne a hírességek legyenek már a példák! Pénz miatt vagy rajongásbòl könnyű csajok hadát megkapni alacsonyan is!


Hétköznapi melós fickó alacsonyan egy senki...

2019. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Van egy kollégám, velem egy szinten van (160 cm). De ez nem gátolta meg abban, hogy konditerembe járjon, adjon magára és bizony olyan barátnője van, akit sokan irigyelnének. És tényleg jól néz ki, na!
2019. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

Ez a pasi mentálisan beteg lehet, de abban biztos vagyok, hogy nem az alacsonysága miatt szingli.

Apám kb vele egy magas lehet. Mégis 25 éve van párkapcsolatban édesanyámmal, akikkel imádják egymást. Van egy osztálytársam, alacsony, kb 165 cm lehet, mégis van egy szép és intelligens barátnője. Tagja vagyok a kosárcsapatnak, ahol a legjobb srác játékos egyben a legalacsonyabb, és utasította vissza amúgy jófej lányok közeledését.

2019. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!