Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinder helymeghatározás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder helymeghatározás hogyan működik?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem lép be az alkalmazásba, akkor is frissíti a háttérben a helyzetet?

Többször jártam már úgy, hogy az illető azt mondta, hogy nem használja a tindert, még is folyamatosan változott a helyzete.



2019. júl. 15. 10:14
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én is hasonlóra lennék kíváncsi, de nekem pl újra kell indítani az alkalmazást, hogy frissítsen.
2019. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Ez hogy társkeresési probléma? Nyilvánvalóan az adott felhasználó adatvédelmi beállításaitól függ; iOS-en meg lehet adni, hogy egy alkalmazás csak használat közben, vagy mindig hozzáférhessen-e a lokációdhoz.

De amúgy ha a NoSalty alkalmazással kapcsolatban van technikai jellegű kérdésed, akkor azt a főzés kategóriában teszed fel?

2019. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kérlek írd meg hova kellett volna beírni...kicsit elavult a kategória lista...és igen, társkeresési probléma, mert én pl nagy ívben l.szarom h a tinder mit ír ki, de pl a barátnőm képes emiatt nem találkozni tök értelmes pasikkal. Vagyis innentől már társkeresési probléma. Nosaltyra meg köszi nincs szükségem, tudok főzni magamtól...
2019. júl. 15. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

"de pl a barátnőm képes emiatt nem találkozni tök értelmes pasikkal. "

Tinderen. Értelmes pasi. Na jó, már nem csodálkozom a kategórián. További szép napot, a kérdésedre választ adtam, bármennyire is nyomkodod a piros kezet.

2019. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak tudnám, hogy aki nem tud értelmes választ adni, csak kötözködni azért nézi az oldalt....ja de tudom! Nincs élete, ezért mások piszkálásával éli ki a frusztrációit, szánalmas... Inkább feküdj le és sírj a párnádba, ha ennyi eszed van.
2019. júl. 15. 10:43
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Tökéletesen értelmes választ adtam, csak mellette kiemeltem, hogy erős hátrányban vagy a logikus gondolkodás területén. Az külön ironikus, hogy te akarsz sértegetni az észbeli képességeim miatt.

Amúgy, ha tudni szeretnéd, éppen dolgozom, valamint az autószalon hívására várok, hogy átvehessem a teljesen új német prémium kocsimat. De tényleg, szomorú vagyok, nincs életem, ráadásul hülye is vagyok.

De ugyanakkor nem én voltam alkalmatlan egy sima Google-keresésre, vagy a kategória eltalálására.

2019. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!