Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mihez kezdjek azzal, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek azzal, ha nem jönnek be a fehér férfiak?

Figyelt kérdés
Csak a feketék és a latinok tetszenek. Nem troll kérdés. Sajnos nem tudok úgy nézni egy fehér férfire, mint férfire. Próbálkoztam sokszor, mert az eszemmel tudom és érzem, hogy partnerként ilyen férfire van szükségem, de szexuálisan nem tudok vonzódni. Nem érzem, hogy ez normális lenne. Szeretnék egy rendes férjet és családot is, nem kockáztatnék és ilyen esetben felelőtlenség lenne más rasszú férfivel összeházasodnom. Ezen pszichológus tud segíteni?
2019. júl. 19. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Próbálkozz a kisebbségnél
2019. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Menj Afrika!!!
2019. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Miért akarsz ezen változtatni? teljesen normális. Ez vonz és pont. Inkább ott a gond, hogy te ezt gondnak érzed. nekem sok nemzetiségű partnerem volt, nem ez a lényeg. Ne zavarjon!


N.

2019. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Én a feketebőrűekhez például nem tudok vonzódni, általában a fehér bőr volt a zsánerem, aztán úgy alakult, hogy latin férjem lett, aki egyébként egy végtelenül rendes ember. Talán ha nem általánosítanál ilyen ostoba módon, akkor képes lennél az általad vonzónak tartott rasszok közül is találni normális egyedet, mert mindenhol akad.
2019. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Biztos szereted a feka izzadságszagot. Voltam bulizni nemrég, tánctéren egy csapat feka, elkezdtek felemelt kézzel ugrálni, mindegyik hónaljában Balaton+csendes-óceán.

Kb fél perc alatt bebüdösítették nem csak a saját részüket, de még a VIP részen ahol én voltam ott is kulaszag volt.



Régi rajzfilmekben volt a zöld füst amivel a bűzt illusztrálták..Na itt élőben volt U.a.

2019. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
A feketéknek legalább nagy a kolbászuk! 👍🏻
2019. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem épp ellenkezőleg, csak a fehér férfiak tetszenek, feketék és latinok nem. Ízlések és pofonok, ezen változtatni nem nagyon tudsz. Nem lennék a helyedben, mert így elég silány kilátásaid vannak :D
2019. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Azért nem vonzódsz a fehér férfiakhoz,mert el vannak nőiesedve.A többit tudod.
2019. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Irany London. Ott talalsz feketeket, akikkel lehet csaladot alapitani.

De vigyazz, ha nigeriainal mondjak magukat. Akkor tuti, hogy otthon mar van csaladjuk, csak kell az eu utlevel.

2019. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!