Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nővel ha chatelek angolul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nővel ha chatelek angolul akkor bizonyos dolgokra csak annyit válaszol, hogy ok. Ez azt jelenti, hogy nem akar rá mást reagálni vagy kínos neki a téma?

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 21:44
 1/6 A kérdező kommentje:
OK... Ezt szokta.
2019. júl. 20. 21:45
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez nekem azt jelenti, hogy ne válaszoljak hosszú-hosszú ideig.
2019. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél gyakrabban,minél tömörebben válaszol annál egyértelműbb,hogy nem igazán érdekled.
2019. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van amikor viszont egészen hosszasan válaszol. Pl. ha a családjáról kérdezem vagy semleges témákról.
2019. júl. 20. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jah,hát én pont így vâlaszolok,mikor nem érdekel a másik.Kb. az egészre teszek ahogy van,de néha képes vagyok hoszabb mondatokat is megfogalmazni egy adott kérdésre.

Bizonyos dolgokra...Mégis milyenekre?Jesszus.

2019. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem érti mit írsz? Gondolom neked nem anyanyelvi szintű a nyelvtudasod, ő is csak tanulta az angolt vagy anyanyelve?
2019. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!