Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Segítene valaki hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki hogy kell megfogalmazni egy apasági lemondó nyilatkozatot?

Figyelt kérdés
Véletlenül nincs vmi példa,minta erre a neten,vagy nemtudnátok segíteni megfogalmazni?A férjemtől elváltunk 2 éve és leakar mondani a gyermekről,mert nem az övé,ehez kéne egy minta.
2010. júl. 15. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elmentek ügyvédhez az segít a hivatalos forma meghatározásában.
2010. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Épp ezért szeretnénk magunknak megírni,mert az ügyvégy 50e ft-ot kér érte.Nekünk elég lenne ha 2 tanúval aláírnánk.Dns tesztet már csináltunk az se volt olcsó.

Nekünk elég az hogy magunk között elintézzük a dolgokat pénzkidobás nélkül,csak legyen róla vmi papír ,mert a szó elszáll az írás megmarad.

2010. júl. 15. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát, szerintem ehhez muszáj ügyvéd, vagy ha ügyvéd nem is, bíróság. Menj be a panasznapra, ott segítenek. A DNS tesztet kötelezően megcsináltatták? Akkor pedig illene egy kicsit olcsóbban megcsinálni ezt szerintem.
2010. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem menjetek ügyvédhez, biztos ami biztos. (esetleg neten keress fel egyet, talán segít) hány éves a gyerek?
2010. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!